INTUUM - Ego Sopot

Odtwarzane: INTUUM - Ego Sopot
Zawodnicy INTUUM już podczas zeszłotygodniowej batalii z Ego Sopot wysłali konkurentom wyraźne sygnały ostrzegawcze, sprawiając im spore problemy i prowadząc do przerwy. Dziś również po pierwszej połowie byli minimalnie lepsi, ale do powtórki sprzed kilku dni nie dopuścili i cały pojedynek zakończyli pozytywnym dla siebie rozstrzygnięciem. Taki wynik mimo wszystko można uznać za niespodziankę. Rezultat otworzył Krzysztof Puto, który jako trzeci w historii Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL przekroczył granicę 700 oczek w punktacji kanadyjskiej. Sopocianie odbili z 1:0 na 1:2, ale nie był to koniec emocji w tej części i po chwili znów na czele znaleźli się rywale. Wymiana ciosów była kontynuowana po zmianie stron i zanosiło się na remis, ale nie dopuścił do tego Grzegorz Gulczyński, który kompletując hat-tricka na krótko przed gwizdkiem, zapewnił drużynie pełną pulę. Ego Sopot po sportowej walce przegrywa po 499 dniach od poprzedniej porażki poniesionej na boisku, co pokazuje, że obrona tytułu będzie wymagała od zespołu niemałych nakładów sił. Triumfuje INTUUM, udowadniając, że tym razem interesuje go podium, a nie jego okolice.