State Street Bank - Drużyna A

Odtwarzane: State Street Bank - Drużyna A
Kilkadziesiąt minut wcześniej Adrian Rybowicz gościnnie pojawił się między słupkami Męskiego Zacięcia Żurawie, które jednym golem pokonało Hotel Orle. W starciu ze State Street Bank gracz ten ponownie mógł się cieszyć ze zdobycia trzech punktów. Czarni rozegrali znakomitą pierwszą połowę i zakończyli ją prowadząc 6:1. Drużynie A wychodziło niemal wszystko i był to jeden z najlepszych okresów gry tej ekipy podczas zimowej kampanii. Druga odsłona nie była już tak dobra. W poczynania Czarnych wkradło się wiele nerwowości, a rywale zdołali zbliżyć się na dwie bramki. Każde z pięciu trafień Błękitnych wpadło na konto innego gracza, lecz Bankowców ostatecznie nie było stać na dogonienie przeciwników, którzy w Ergo Arenie pojawią się ponownie w piątek. Na zakończenie kolejnego tygodnia zmagań Drużyna A zmierzy z Dekpolem S.A.