Młodzi Bajeczni Techniczni - Męskie zacięcie Żurawie

Komentarze

+2 #1 ODP: Młodzi Bajeczni Techniczni - Męskie zacięcie ŻurawieMichał 2019-09-20 16:52
A pierwsze cztery gole taśma się prześwietliła czy jak?
Cytować

Odtwarzane: Młodzi Bajeczni Techniczni - Męskie zacięcie Żurawie
Do pierwszego meczu w sezonie przystąpili wieczorni rywale, którzy obficie przepracowali wakacyjną przerwę. Dużo wcześniej przed pierwszym gwizdkiem na murawie stawili się gracze drugiej z ekip, którzy intensywnie się rozgrzewali, a jeden z ich kolegów rozdał nowe stroje, z logiem sponsora – Męskim Zacięciem Żurawie. Od początku zmagań to młodsi zawodnicy byli stroną dominującą i szybko wyszli na prowadzenie. Już po kilku minutach uzyskali bezpieczną przewagę, której nie oddali do końca zawodów. W premierowym występie po dwie bramki zdobyli Paweł Grabowski, Wojciech Wiśniewski oraz Michał Ziemański. Honorowego gola dla rywali zapisano z kolei przy nazwisku Vitalii Skrypai. Wzmocniona o Michała Czubaka oraz dopisanego w ostatniej chwili Marcina Ignatowicza ekipa nie dała jednak rady silnemu rywalowi, który z przytupem rozpoczął sezon i udowodnił, że jest jednym z faworytów do awansu.