Team Currenda - Maj Projekt

Odtwarzane: Team Currenda - Maj Projekt
Finałowe starcie PL3 CUP zakończyło kolejny sezon rozgrywek Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Do pierwszych spotkań wybiegliśmy 18-ego marca, a dziś podczas meczu pomiędzy Team Currenda i Maj Projekt usłyszeliśmy ostatni sędziowski gwizdek. Po nim ręce w górę unieśli zawodnicy prowadzeni przez Marcina Pazdrąga, którzy w bratobójczym boju nie bez problemu pokonali ekipę Artura Jażdżewskiego. Biali wyszli na szybkie prowadzenie 3:0, lecz rywale nie mieli zamiaru odpuszczać i w 19-ej minucie doprowadzili do remisu. Na minutę przed przerwą po strzale z rzutu karnego swoją ekipę ponownie na prowadzenie wyprowadził Błażej Moszczyński. W drugiej części Biali zaprezentowali się już znacznie lepiej i po raz kolejny mogli liczyć na niezawodnego Filipa Sosnowskiego, który aż sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców, w tym trzy razy w ciągu ostatnich 120-tu sekund. Majowie robili co mogli aby odwrócić losy meczu, a Jan Kopania zapisał przy swoim nazwisku aż cztery trafienia jednak na bardzo mocnego przeciwnika tym razem okazało się to za mało. Team Currenda wygrywa 11:7 i po raz trzeci w swojej historii sięga po puchar naszych rozgrywek, które wraz zakończeniem tego spotkania czeka wakacyjna przerwa!