Reprezentacja PL3 - Nieznani

Odtwarzane: Reprezentacja PL3 - Nieznani
Jako ostatnia sezon wiosenny zainaugurowała Reprezentacja PL3, która dziś wybiegła do dwóch pojedynków. Pierwszym z nich było starcie z Nieznanymi, którzy ruszyli do tego boju po porażce z FC Concretes. Na areny Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL po raz pierwszy w barwach „repry” wybiegli m.in. Michał Kosiński, Jakub Kowalik, czy Maksymilian Fota. Żaden z nich swojego gola jednak nie zdobył, a dużo skuteczniejsi okazali się za to ich rywale, którzy do przerwy prowadzili już 3:0. Wyśmienicie tego wieczoru dysponowany był Rafał Bróżdziński, który pięć razy wpakował piłkę do siatki, a jedne z jego trafień padło po strzale z rzutu karnego. Faulowany był egzekutor, który następnie sam wymierzył sprawiedliwość. Dwa gole dla Nieznanych dorzucił Patryk Bońkowski, który coraz lepiej radzi sobie na naszych boiskach. Jedynego gola „repra” zdobyła w 40-ej minucie, a do historii przejdzie gol Aleksandra Wasilcowa. Na więcej graczy tego zespołu nie było stać, a mecz zakończył się wysoką wygrana Nieznanych…