AidemMedia Friends - Atena S.A.

Odtwarzane: AidemMedia Friends - Atena S.A.
Wieczorna rywalizacja pomiędzy AidemMedia Friends i Atena S.A. miała dwa oblicza! Pierwsza połowa to spokojna zachowawcza gra głównie w środku pola, co przekładało się na znikomą liczbę sytuacji bramkowych. Jedni jak i drudzy nie potrafili przez 25 minut pokonać goalkeepera, a kibice zgromadzeni na stadionie AWFiS byli świadkami dość spokojnego spotkania. Druga część w pełni im to jednak zrekompensowała! Obie drużyny ruszyły do przodu, zostawiając w obronie mniej zawodników. Pierwszą, niezwykle ważną bramkę zdobył Anas Zaindin, dla tego gracza była to również premierowe trafienie w tym sezonie. Już po chwili w jego ślady poszedł Aleksander Sokołowski, a Niebiescy po kilku minutach drugiej połowy prowadzili 2:0. Nie minęło pięć minut a wynik podwyższył Paweł Kruczkowski. Gdy wydawało się, ze to koniec emocji w tym meczu dwie szybkie bramki zdobyli Pomarańczowi, a pierwsze z nich zapisał na swoje konto debiutujący w PL3 R-GOL Nikodem Andrysiak. Wynik oscylował w graniach remisu do ostatnich sekund, kiedy to w na chwilę przed końcowym gwizdkiem piłkę do bramki rywala skierował Marcin Dęga. Niebiescy wygrywają zatem trzeci mecz z rzędu, a w drugim tracą tylko dwie bramki.