Wyspani - Jeppesen

Odtwarzane: Wyspani - Jeppesen
Wczesnym wieczorem na obiekcie Ogniwa w Sopocie zameldowali się Wyspani oraz Jeppesen. Konkurenci rywalizowali między sobą o możliwość zbliżenia się do własnych rekordów, a nadarzającą się szansę wykorzystał drugi z nich, którego od poprawienia zeszłorocznego dokonania dzielą już tylko trzy oczka. Granatowi tak samo zatem jak równe 21 tygodni temu sposób na rywali znaleźli, choć tym razem uzyskali nad nimi trzykrotnie większą przewagę niż w meczu zamykającym wiosenną odsłonę zmagań. Rewelacyjnie rozpoczęli dzisiejsze spotkanie. Ledwo sędzia zagwizdał po raz pierwszy, a już prowadzenie Granatowym zapewnił Natan Lange, który niespełna 20 minut później powtórnie wpakował piłkę do bramki. Na krótko przed zakończeniem tej odsłony dobrej okazji na podwyższenie nie zaprzepaścił natomiast Hubert Kozieł, za to drugą połowę zdobyciem gola na 0:4 rozpoczął Stanisław Wójtowicz. Granatowi ze spokojem sprawowali kontrolę nad przebiegi gry, jednocześnie próbując dodatkowo powiększyć swój dorobek. 38. minuta zaowocowała trafieniem autorstwa Przemysława Ostroucha, za to wynik spotkania zamknął ten, który rezultat otworzył, czyli Natan Lange, kompletujący pierwszego od ponad 500 dni hat-tricka. Jeppesen kontynuuje rewelacyjną passę i drugi raz Jesienią 2018 zachowuje czyste konto. Świetna forma zespołu sugeruje, że nowy rekord jest tylko kwestią czasu i być może już w czwartek Jeppesen świętować będzie najlepsze w swojej historii osiągnięcie, o ile zdoła powstrzymać rozpędzony Alexander Mann Solutions.