IV LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 20
- Przemysław Bocheński Przemysław Bocheński Poraszka 1997 Gdańsk 20
3 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 18
- Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz GC 5 Predators 18
5 Marcin Kaliciński Marcin Kaliciński MaximusGdańsk.pl 14

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 2.6
2 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 2.5
3 Przemysław Bocheński Przemysław Bocheński Poraszka 1997 Gdańsk 2.2
4 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz GC 5 Predators 2
5 Adrian  Anikowski Adrian Anikowski Poraszka 1997 Gdańsk 1.9

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Przemysław Bocheński Przemysław Bocheński Poraszka 1997 Gdańsk 14
2 Łukasz Toda Łukasz Toda MaximusGdańsk.pl 13
3 Dawid Sochalski Dawid Sochalski KS Gdańsk 12
4 Piotr Karczewski Piotr Karczewski Rover Grupo 10
- Adam Wielewicki Adam Wielewicki MaximusGdańsk.pl 10

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Toda Łukasz Toda MaximusGdańsk.pl 1.6
2 Przemysław Bocheński Przemysław Bocheński Poraszka 1997 Gdańsk 1.6
3 Adam Wielewicki Adam Wielewicki MaximusGdańsk.pl 1.4
4 Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Seaonics 1.3
5 Dawid Sochalski Dawid Sochalski KS Gdańsk 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Przemysław Bocheński Przemysław Bocheński Poraszka 1997 Gdańsk 34
2 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 27
3 Łukasz Toda Łukasz Toda MaximusGdańsk.pl 25
4 Dawid Sochalski Dawid Sochalski KS Gdańsk 22
- Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Seaonics 22

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Przemysław Bocheński Przemysław Bocheński Poraszka 1997 Gdańsk 3.8
2 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 3.4
3 Adam Wielewicki Adam Wielewicki MaximusGdańsk.pl 3.1
- Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 3.1
- Grzegorz Zabieglik Grzegorz Zabieglik Seaonics 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Krzysztof Kozłowski Krzysztof Kozłowski KKS Browar Lubrow 2
- Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz GC 5 Predators 2
3 Jan Bielówka Jan Bielówka MOVINN 1
- Danil Makarenko Danil Makarenko KS Gdańsk 1
- Karol Pławiński Karol Pławiński Seaonics 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Danil Makarenko Danil Makarenko KS Gdańsk 0.3
2 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz GC 5 Predators 0.2
3 Krzysztof Kozłowski Krzysztof Kozłowski KKS Browar Lubrow 0.2
- Przemysław Żynis Przemysław Żynis Poraszka 1997 Gdańsk 0.2
5 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies