IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Tomasz Pilecki Tomasz Pilecki DNV GL 28
2 Paweł Koń Paweł Koń Freestyle Team 27
- Adam Dobruń Adam Dobruń Wartsila Polska 27
4 Michał Surawski Michał Surawski WUŻ Gdańsk 26
5 Daniel Zakrzewski Daniel Zakrzewski DNV GL 17

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Adam Dobruń Adam Dobruń Wartsila Polska 3
- Dorian Cybulski Dorian Cybulski Hotel Orle 3
3 Michał Surawski Michał Surawski WUŻ Gdańsk 2.6
4 Tomasz Pilecki Tomasz Pilecki DNV GL 2.5
5 Paweł Koń Paweł Koń Freestyle Team 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 28
2 Marcin Czerepacha Marcin Czerepacha Interki 11
3 Wojciech Litwiński Wojciech Litwiński Freestyle Team 10
- Oskar Wójcik Oskar Wójcik Freestyle Team 10
- Daniel Zakrzewski Daniel Zakrzewski DNV GL 10

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 2.5
2 Marcin Czerepacha Marcin Czerepacha Interki 1.2
3 Patryk Gwizdała Patryk Gwizdała DNV GL 1.1
4 Michał Surawski Michał Surawski WUŻ Gdańsk 1
- Marcin Białkowski Marcin Białkowski Wartsila Polska 1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 41
2 Tomasz Pilecki Tomasz Pilecki DNV GL 37
3 Michał Surawski Michał Surawski WUŻ Gdańsk 36
4 Paweł Koń Paweł Koń Freestyle Team 35
5 Adam Dobruń Adam Dobruń Wartsila Polska 33

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 3.7
2 Adam Dobruń Adam Dobruń Wartsila Polska 3.7
3 Michał Surawski Michał Surawski WUŻ Gdańsk 3.6
4 Dorian Cybulski Dorian Cybulski Hotel Orle 3.5
5 Tomasz Pilecki Tomasz Pilecki DNV GL 3.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Karol Kornacki Karol Kornacki Wartsila Polska 1
- Karol Dąbrowski Karol Dąbrowski Wyspani 1
- Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 1
- Łukasz Kunowski Łukasz Kunowski Port Lotniczy 1
- Marcin Nalewaja Marcin Nalewaja Port Lotniczy 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Wojciech Labuda Wojciech Labuda WUŻ Gdańsk 0.3
2 Krzysztof Janiak Krzysztof Janiak Port Gdańsk 0.2
- Damian Korzeniewski Damian Korzeniewski DNV GL 0.2
4 Mateusz Grabowski Mateusz Grabowski KPMG 0.2
5 Wojciech Kłos Wojciech Kłos Port Gdańsk 0.1

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mariusz Suchcicki Mariusz Suchcicki Wyspani 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mariusz Suchcicki Mariusz Suchcicki Wyspani 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies