IV LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 68
2 Andrzej Rubets Andrzej Rubets ZUSwave 34
3 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 32
4 Mateusz  Śliwa Mateusz Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 27
5 Jakub Komkowski Jakub Komkowski SamSon Sopot 23

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 5.2
2 Tomasz Wojnarowski Tomasz Wojnarowski MOVINN 2.7
3 Andrzej Rubets Andrzej Rubets ZUSwave 2.6
4 Sławomir Jaros Sławomir Jaros Styrta Wrzeszcz FC 2.6
5 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Paweł  Śliwa Paweł Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 26
2 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 25
3 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 20
4 Sławomir Jaros Sławomir Jaros Styrta Wrzeszcz FC 17
5 Jakub Komkowski Jakub Komkowski SamSon Sopot 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Paweł  Śliwa Paweł Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 2.4
2 Tomasz Wojnarowski Tomasz Wojnarowski MOVINN 2
- Krzysztof Kurowski Krzysztof Kurowski Styrta Wrzeszcz FC 2
- Tomasz Tomaszewski Tomasz Tomaszewski ZUSwave 2
5 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 1.9

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 93
2 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 52
3 Andrzej Rubets Andrzej Rubets ZUSwave 50
4 Mateusz  Śliwa Mateusz Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 40
- Sławomir Jaros Sławomir Jaros Styrta Wrzeszcz FC 40

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 7.2
2 Tomasz Wojnarowski Tomasz Wojnarowski MOVINN 4.7
3 Sławomir Jaros Sławomir Jaros Styrta Wrzeszcz FC 4.4
4 Krzysztof Kurowski Krzysztof Kurowski Styrta Wrzeszcz FC 4
5 Andrzej Rubets Andrzej Rubets ZUSwave 3.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Jakub Karamara Jakub Karamara Alternatywa ALL4SEO 4
2 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 3
3 Krzysztof Buczek Krzysztof Buczek SamSon Sopot 2
- Wojciech Sobczak Wojciech Sobczak Alternatywa ALL4SEO 2
- Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Bartłomiej Kowalczyk Bartłomiej Kowalczyk MOVINN 1
2 Jakub Karamara Jakub Karamara Alternatywa ALL4SEO 0.3
3 Dawid Kłos Dawid Kłos SamSon Sopot 0.3
4 Paweł Wojciechowski Paweł Wojciechowski Cafe Ferber 0.3
5 Damian Bogdański Damian Bogdański Metsä 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Krzysztof Weber Krzysztof Weber Alternatywa ALL4SEO 1
- Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 1
- Krzysztof Baranowski Krzysztof Baranowski Ericsson 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Krzysztof Weber Krzysztof Weber Alternatywa ALL4SEO 0.1
2 Krzysztof Baranowski Krzysztof Baranowski Ericsson 0.1
3 Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies