IV LIGA GRUPA "B Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 33
2 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 29
3 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 22
4 Mateusz Mańkowski Mateusz Mańkowski Sheraton Sopot 18
- Kamil Rybiński Kamil Rybiński Reprezentacja PL3 18

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 3
2 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 2.8
3 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 2.6
4 Kamil Rybiński Kamil Rybiński Reprezentacja PL3 2.3
5 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 2.2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 15
2 Michał Nawrot Michał Nawrot Gazprom Gdańsk 13
3 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 11
4 Kamil Wiśniewski Kamil Wiśniewski Multikino 9
- Mateusz Mańkowski Mateusz Mańkowski Sheraton Sopot 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 1.8
2 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 1.5
3 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Studio S7 1.4
4 Bartosz Sobol Bartosz Sobol Studio S7 1.3
- Damian Rydz Damian Rydz Soprano Team 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 40
2 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 34
3 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 29
4 Mateusz Mańkowski Mateusz Mańkowski Sheraton Sopot 27
5 Kamil Rybiński Kamil Rybiński Reprezentacja PL3 25

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Radosław Szabłowski Radosław Szabłowski Studio S7 4
2 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Pszczółki 3.6
3 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Studio S7 3.6
4 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Studio S7 3.2
5 Kamil Rybiński Kamil Rybiński Reprezentacja PL3 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 2
- Konrad Ossowski Konrad Ossowski Infoprojekt 2
- Piotr Kaczyński Piotr Kaczyński Młodzi Bajeczni Techniczni 2
- Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Soprano Team 2
5 Kamil Lewicki Kamil Lewicki Soprano Team 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mariusz Zosiak Mariusz Zosiak Sheraton Sopot 0.3
- Konrad Ossowski Konrad Ossowski Infoprojekt 0.3
3 Maciej Piech Maciej Piech KS Gdańsk 0.2
4 Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski Soprano Team 0.2
- Piotr Kaczyński Piotr Kaczyński Młodzi Bajeczni Techniczni 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies