IV LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 45
2 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Żuraw M3 36
3 Tomasz Szymczak Tomasz Szymczak FC Concretes 31
4 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Unpre Academy 25
5 Adrian Leicht Adrian Leicht Nippon Seiki 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 3.8
2 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Żuraw M3 3
3 Tomasz Szymczak Tomasz Szymczak FC Concretes 2.4
4 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Unpre Academy 2.1
5 Adrian Leicht Adrian Leicht Nippon Seiki 1.6

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Szpila Maciej Szpila Unpre Academy 20
2 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Unpre Academy 19
3 Dawid Kołaczkowski Dawid Kołaczkowski Żuraw M3 16
4 Paweł Wysiecki Paweł Wysiecki FC Concretes 15
5 Aleksander Michoński Aleksander Michoński Sparta Przymorze 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Maciej Szpila Maciej Szpila Unpre Academy 1.8
2 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Unpre Academy 1.6
3 Dawid Kołaczkowski Dawid Kołaczkowski Żuraw M3 1.3
- Kacper Łychowid Kacper Łychowid MaximusGdańsk.pl 1.3
5 Paweł Wysiecki Paweł Wysiecki FC Concretes 1.2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 55
2 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Żuraw M3 48
3 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Unpre Academy 44
4 Tomasz Szymczak Tomasz Szymczak FC Concretes 40
5 Maciej Szpila Maciej Szpila Unpre Academy 34

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Janusz Łazarski Janusz Łazarski MaximusGdańsk.pl 4.6
2 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Żuraw M3 4
3 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Unpre Academy 3.7
4 Maciej Szpila Maciej Szpila Unpre Academy 3.1
5 Tomasz Szymczak Tomasz Szymczak FC Concretes 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Adam Lewańczyk Adam Lewańczyk CNT-Centrum Napraw Technicznych 3
- Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 3
3 Gabriel Hendryk Gabriel Hendryk CNT-Centrum Napraw Technicznych 2
- Paweł Engler Paweł Engler FC Concretes 2
- Aleksander Michoński Aleksander Michoński Sparta Przymorze 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Radosław Sąsiadek Radosław Sąsiadek Nippon Seiki 0.6
2 Jarosław Bagiński Jarosław Bagiński Unpre Academy 0.5
3 Sławomir Milewski Sławomir Milewski Żuraw M3 0.3
4 Adam Lewańczyk Adam Lewańczyk CNT-Centrum Napraw Technicznych 0.2
5 Vlad Mihalescu Vlad Mihalescu Griffins FC 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Przemysław Topolewski Przemysław Topolewski MOVINN 1
- Jan Reszka Jan Reszka Logflex Cargo Wrzeszcz 1
- Krzysztof Sztormowski Krzysztof Sztormowski Logflex Cargo Wrzeszcz 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Krzysztof Sztormowski Krzysztof Sztormowski Logflex Cargo Wrzeszcz 0.2
2 Jan Reszka Jan Reszka Logflex Cargo Wrzeszcz 0.1
3 Przemysław Topolewski Przemysław Topolewski MOVINN 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies