IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Gabriel Ignaciuk Gabriel Ignaciuk Młodzi Bajeczni Techniczni 15
2 Edward Grot Edward Grot Hotel Orle 13
- Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 13
- Michał Rose Michał Rose Legendarni.com 13
- Robert Bannach Robert Bannach Jeppesen 13

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Tomasz Szulc Tomasz Szulc Kwestia Iloma 3
2 Łukasz Rataj Łukasz Rataj Wyspani 2.5
3 Miłosz Bartz Miłosz Bartz Freestyle Team 2.2
4 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 2.2
5 Sebastian Kozłowski Sebastian Kozłowski Polpharma Biologics 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Paweł Czesnakowski Paweł Czesnakowski Młodzi Bajeczni Techniczni 9
- Daniel Marciński Daniel Marciński Legendarni.com 9
- Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 9
4 Paweł Koń Paweł Koń Freestyle Team 8
5 Michał Rose Michał Rose Legendarni.com 7

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Tomasz Szulc Tomasz Szulc Kwestia Iloma 2
- Aleksander Gross Aleksander Gross Freestyle Team 2
3 Łukasz Formela Łukasz Formela Pociśnij Go Seargin 1.4
4 Daniel Marciński Daniel Marciński Legendarni.com 1.3
- Paweł Czesnakowski Paweł Czesnakowski Młodzi Bajeczni Techniczni 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 22
2 Gabriel Ignaciuk Gabriel Ignaciuk Młodzi Bajeczni Techniczni 21
3 Michał Rose Michał Rose Legendarni.com 20
- Robert Bannach Robert Bannach Jeppesen 20
5 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 19

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Tomasz Szulc Tomasz Szulc Kwestia Iloma 5
2 Marcin Ignatowicz Marcin Ignatowicz Młodzi Bajeczni Techniczni 3.2
3 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 3.1
4 Sebastian Kozłowski Sebastian Kozłowski Polpharma Biologics 3
5 Krzysztof Letkowski Krzysztof Letkowski Polpharma Biologics 2.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 1
- Paweł Sowiński Paweł Sowiński Skład Węgla i Papy 1
- Dustin Hartka Dustin Hartka Wyspani 1
- Paweł Czesnakowski Paweł Czesnakowski Młodzi Bajeczni Techniczni 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 0.3
2 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 0.3
- Bartosz Kłos Bartosz Kłos Poraszka 1997 Gdańsk 0.3
- Artur Synowiec Artur Synowiec Kwestia Iloma 0.3
5 Adam Kowalski Adam Kowalski Hotel Orle 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Wiktor Bereśniewicz Wiktor Bereśniewicz Młodzi Bajeczni Techniczni 1
- Oskar Wójcik Oskar Wójcik Freestyle Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Oskar Wójcik Oskar Wójcik Freestyle Team 0.3
2 Wiktor Bereśniewicz Wiktor Bereśniewicz Młodzi Bajeczni Techniczni 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies