IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Michał Obuchowski Michał Obuchowski Freestyle Team 10
2 Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 9
- Krzysztof Letkowski Krzysztof Letkowski Polpharma Biologics 9
4 Adrian Wiśniewski Adrian Wiśniewski Poraszka 1997 Gdańsk 8
- Ignacy Kunowski Ignacy Kunowski Port Lotniczy Gdańsk 8

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Miłosz Bartz Miłosz Bartz Freestyle Team 3
2 Michał Zieniawa Michał Zieniawa Port Lotniczy Gdańsk 2.3
3 Krzysztof Letkowski Krzysztof Letkowski Polpharma Biologics 2.3
4 Łukasz Pajor Łukasz Pajor Wyspani 2
- Dawid Rąbczyk Dawid Rąbczyk Legendarni.com 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Adrian  Anikowski Adrian Anikowski Poraszka 1997 Gdańsk 10
2 Marcin Horoszko Marcin Horoszko SOLVEO 9
3 Szymon Pudło Szymon Pudło Hair-Shop SamSon Sopot 7
4 Michał Borowski Michał Borowski Port Gdańsk 6
- Adrian Wiśniewski Adrian Wiśniewski Poraszka 1997 Gdańsk 6

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Paweł Lewandowski Paweł Lewandowski Legendarni.com 2.5
2 Marcin Horoszko Marcin Horoszko SOLVEO 2.3
3 Tomasz Moszczyński Tomasz Moszczyński Wyspani 2
4 Szymon Pudło Szymon Pudło Hair-Shop SamSon Sopot 1.8
5 Adrian  Anikowski Adrian Anikowski Poraszka 1997 Gdańsk 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Adrian  Anikowski Adrian Anikowski Poraszka 1997 Gdańsk 16
2 Adrian Wiśniewski Adrian Wiśniewski Poraszka 1997 Gdańsk 14
- Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 14
4 Ignacy Kunowski Ignacy Kunowski Port Lotniczy Gdańsk 13
5 Marcin Horoszko Marcin Horoszko SOLVEO 12

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Miłosz Bartz Miłosz Bartz Freestyle Team 4
2 Marcin Horoszko Marcin Horoszko SOLVEO 3
- Paweł Lewandowski Paweł Lewandowski Legendarni.com 3
- Michał Zieniawa Michał Zieniawa Port Lotniczy Gdańsk 3
- Krzysztof Letkowski Krzysztof Letkowski Polpharma Biologics 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Damian Korzeniewski Damian Korzeniewski DNV GL 3
2 Wojciech Kłos Wojciech Kłos Port Gdańsk 2
3 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 1
- Marcin Nalewaja Marcin Nalewaja Port Lotniczy Gdańsk 1
- Łukasz Pajor Łukasz Pajor Wyspani 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Łukasz Marciniak Łukasz Marciniak Wyspani 1
2 Damian Korzeniewski Damian Korzeniewski DNV GL 0.8
3 Wojciech Kłos Wojciech Kłos Port Gdańsk 0.4
4 Łukasz Pajor Łukasz Pajor Wyspani 0.3
5 Szymon Pudło Szymon Pudło Hair-Shop SamSon Sopot 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies