IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 27
2 Miłosz Bartz Miłosz Bartz Freestyle Team 23
3 Michał Rose Michał Rose Legendarni.com 22
- Daniel Gorzkowski Daniel Gorzkowski Legendarni.com 22
5 Robert Bannach Robert Bannach Jeppesen 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 6
2 Tomasz Szulc Tomasz Szulc Kwestia Iloma 3
3 Miłosz Bartz Miłosz Bartz Freestyle Team 2.6
4 Rafał Obuchowicz Rafał Obuchowicz Pociśnij Go Seargin 2.5
5 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marcin Horoszko Marcin Horoszko SOLVEO 15
- Paweł Czesnakowski Paweł Czesnakowski Młodzi Bajeczni Techniczni 15
- Daniel Marciński Daniel Marciński Legendarni.com 15
4 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 14
5 Tomasz Pilecki Tomasz Pilecki DNV GL 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Janicki Mateusz Janicki Baccate 3
2 Tomasz Szulc Tomasz Szulc Kwestia Iloma 2
- Aleksander Gross Aleksander Gross Freestyle Team 2
- Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 2
5 Daniel Marciński Daniel Marciński Legendarni.com 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 41
2 Robert Bannach Robert Bannach Jeppesen 33
3 Michał Rose Michał Rose Legendarni.com 32
- Daniel Gorzkowski Daniel Gorzkowski Legendarni.com 32
5 Gabriel Ignaciuk Gabriel Ignaciuk Młodzi Bajeczni Techniczni 31

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 8
2 Tomasz Szulc Tomasz Szulc Kwestia Iloma 5
3 Mateusz Janicki Mateusz Janicki Baccate 4
4 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Baccate 3.4
5 Miłosz Bartz Miłosz Bartz Freestyle Team 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Pajor Łukasz Pajor Wyspani 2
- Paweł Czesnakowski Paweł Czesnakowski Młodzi Bajeczni Techniczni 2
3 Adam Lademann Adam Lademann Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Przemysław Frankowski Przemysław Frankowski Poraszka 1997 Gdańsk 1
- Rafał Pietkiewicz Rafał Pietkiewicz Poraszka 1997 Gdańsk 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Adam Kowalski Adam Kowalski Hotel Orle 0.2
- Michał Obuchowski Michał Obuchowski Freestyle Team 0.2
3 Jakub Rubach Jakub Rubach Skład Węgla i Papy 0.2
- Paweł Czesnakowski Paweł Czesnakowski Młodzi Bajeczni Techniczni 0.2
- Artur Synowiec Artur Synowiec Kwestia Iloma 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Wiktor Bereśniewicz Wiktor Bereśniewicz Młodzi Bajeczni Techniczni 1
- Oskar Wójcik Oskar Wójcik Freestyle Team 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Oskar Wójcik Oskar Wójcik Freestyle Team 0.1
2 Wiktor Bereśniewicz Wiktor Bereśniewicz Młodzi Bajeczni Techniczni 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies