IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 40
2 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 33
3 Maciej Szewczuk Maciej Szewczuk Dekpol S.A. 27
4 Dawid Zieliński Dawid Zieliński Lufthansa Systems Poland 24
5 Paweł Kruczkowski Paweł Kruczkowski AidemMedia Friends 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Maciej Szewczuk Maciej Szewczuk Dekpol S.A. 3.4
2 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 3.3
3 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 3.3
4 Michał Obuchowski Michał Obuchowski ESP 2.8
5 Adam Dobruń Adam Dobruń Wartsila Polska 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 20
2 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 15
3 Sebastian Szczęsny Sebastian Szczęsny CNT-Centrum Napraw Technicznych 13
4 Paweł Kruczkowski Paweł Kruczkowski AidemMedia Friends 12
- Iwo Gerlee Iwo Gerlee Grupa LUX MED 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 1.7
2 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 1.5
3 Orest Lewosiuk Orest Lewosiuk Grupa LUX MED 1.4
4 Michał Dąbrowski Michał Dąbrowski Grupa LUX MED 1.3
5 Marcin Białkowski Marcin Białkowski Wartsila Polska 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 60
2 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 48
3 Maciej Szewczuk Maciej Szewczuk Dekpol S.A. 37
4 Dawid Zieliński Dawid Zieliński Lufthansa Systems Poland 35
5 Paweł Kruczkowski Paweł Kruczkowski AidemMedia Friends 33

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 5
2 Jan Kossakowski Jan Kossakowski Jeppesen 4.8
3 Maciej Szewczuk Maciej Szewczuk Dekpol S.A. 4.6
4 Michał Obuchowski Michał Obuchowski ESP 3.6
5 Adam Dobruń Adam Dobruń Wartsila Polska 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 4
2 Karol Kornacki Karol Kornacki Wartsila Polska 3
3 Paweł Sowiński Paweł Sowiński Skład Węgla i Papy 1
- Bartosz Zawodniak Bartosz Zawodniak Jeppesen 1
- Dawid Różyński Dawid Różyński Hotel Orle 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Bartosz Zawodniak Bartosz Zawodniak Jeppesen 0.5
2 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 0.4
3 Karol Kornacki Karol Kornacki Wartsila Polska 0.3
- Nikodem Andrysiak Nikodem Andrysiak Atena S.A. 0.3
5 Adam Ceterski Adam Ceterski Wyspani 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mateusz Malesa Mateusz Malesa Infoprojekt 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Malesa Mateusz Malesa Infoprojekt 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies