IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Kornel Wysocki Kornel Wysocki State Street Bank 35
2 Robert Dados Robert Dados Skład Węgla i Papy 23
3 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 22
4 Artur  Pawłowski Artur Pawłowski MaximusGdańsk.pl 19
- Łukasz Basiński Łukasz Basiński MaximusGdańsk.pl 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Kornel Wysocki Kornel Wysocki State Street Bank 2.9
2 Krzysztof Rainholc Krzysztof Rainholc State Street Bank 2.4
3 Mateusz Światłowski Mateusz Światłowski State Street Bank 2
4 Robert Dados Robert Dados Skład Węgla i Papy 1.9
5 Krzysztof Lisiewicz Krzysztof Lisiewicz CNT-Centrum Napraw Technicznych 1.9

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Robert Dados Robert Dados Skład Węgla i Papy 16
- Maciej Ignatowicz Maciej Ignatowicz MaximusGdańsk.pl 16
3 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik MaximusGdańsk.pl 15
4 Artur  Pawłowski Artur Pawłowski MaximusGdańsk.pl 14
- Kornel Wysocki Kornel Wysocki State Street Bank 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Dymitr Ostrowski Dymitr Ostrowski Infoprojekt 2
2 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik MaximusGdańsk.pl 1.9
3 Krzysztof Rainholc Krzysztof Rainholc State Street Bank 1.6
4 Maciej Szewczuk Maciej Szewczuk Dekpol S.A. 1.5
- Adam Romejko Adam Romejko Alexander Mann Solutions 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Kornel Wysocki Kornel Wysocki State Street Bank 49
2 Robert Dados Robert Dados Skład Węgla i Papy 39
3 Artur  Pawłowski Artur Pawłowski MaximusGdańsk.pl 33
4 Łukasz Basiński Łukasz Basiński MaximusGdańsk.pl 31
5 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Kornel Wysocki Kornel Wysocki State Street Bank 4.1
2 Krzysztof Rainholc Krzysztof Rainholc State Street Bank 4
3 Robert Dados Robert Dados Skład Węgla i Papy 3.3
- Adam Romejko Adam Romejko Alexander Mann Solutions 3.3
5 Mateusz Światłowski Mateusz Światłowski State Street Bank 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 3
2 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 1
- Robert Dados Robert Dados Skład Węgla i Papy 1
- Mateusz Różański Mateusz Różański ESP 1
- Marek Obuchowski Marek Obuchowski ESP 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Łukasz Traczyk Łukasz Traczyk CNT-Centrum Napraw Technicznych 1
2 Kacper Laskowski Kacper Laskowski State Street Bank 0.5
3 Krzysztof Pierz Krzysztof Pierz Hotel Orle 0.3
4 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 0.2
5 Mateusz Feldzenstajn Mateusz Feldzenstajn Alexander Mann Solutions 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak Dwór Oliwski 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak Dwór Oliwski 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies