IV LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 22
- Paweł Comblik Paweł Comblik Dekpol S.A. 22
3 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 21
- Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 21
5 Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 20

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Maciej Tamioła Maciej Tamioła AidemMedia Friends 3
2 Mateusz Żylewicz Mateusz Żylewicz JTI Polska Sp. z o.o. 2.7
3 Łukasz Konwa Łukasz Konwa CrossFit Avanport 2.5
4 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 2.4
5 Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Trapp Michał Trapp JTI Polska Sp. z o.o. 16
2 Marek Czapran Marek Czapran MaximusGdańsk.pl 13
3 Bartosz Szpak Bartosz Szpak Dekpol S.A. 12
- Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 12
5 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Trapp Michał Trapp JTI Polska Sp. z o.o. 1.8
2 Łukasz Konwa Łukasz Konwa CrossFit Avanport 1.5
3 Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 1.3
- Bartosz Szpak Bartosz Szpak Dekpol S.A. 1.3
- Jacek Fedde Jacek Fedde MaximusGdańsk.pl 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 32
- Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 32
3 Jakub Blinkiewicz Jakub Blinkiewicz Skład Węgla i Papy 30
4 Paweł Comblik Paweł Comblik Dekpol S.A. 28
5 Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 27

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Konwa Łukasz Konwa CrossFit Avanport 4
2 Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 3.6
3 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Jeppesen 3.4
4 Mateusz Żylewicz Mateusz Żylewicz JTI Polska Sp. z o.o. 3
- Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 3
2 Mateusz Kucharski Mateusz Kucharski Alexander Mann Solutions 2
- Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 2
4 Michał Bałachowski Michał Bałachowski Skład Węgla i Papy 1
- Krzysztof Koseda Krzysztof Koseda Skład Węgla i Papy 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Damian Mazurowski Damian Mazurowski MaximusGdańsk.pl 1
2 Rafał Dietrich Rafał Dietrich Dekpol S.A. 0.3
- Paweł Kuczyński Paweł Kuczyński Dekpol S.A. 0.3
4 Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 0.3
5 Tomasz Socha Tomasz Socha EY 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Michał Krajewski Michał Krajewski Skład Węgla i Papy 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michał Krajewski Michał Krajewski Skład Węgla i Papy 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies