III LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 13
2 Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 9
- Piotr Malinowski Piotr Malinowski POIIB 9
- Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 9
5 Mikołaj Hajduk Mikołaj Hajduk Getafe 8

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GCE 2.7
2 Jacek Malinowski Jacek Malinowski POIIB 2.3
3 Piotr Malinowski Piotr Malinowski POIIB 2.3
4 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 2.2
5 Wojciech Olszewski Wojciech Olszewski Freestyle Team/terapia-mowy.pl 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Grzegorz Szymczewski Grzegorz Szymczewski GCE 8
2 Dominik Bartosz Dominik Bartosz Alexander Mann Solutions 7
3 Paweł Chylak Paweł Chylak Getafe 5
- Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Freestyle Team/terapia-mowy.pl 5
- Sebastian Przewodowski Sebastian Przewodowski Jurkom Chwaszczyno 5

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Dominiak Michał Dominiak Jurkom Chwaszczyno 2
2 Sebastian Przewodowski Sebastian Przewodowski Jurkom Chwaszczyno 1.7
3 Grzegorz Szymczewski Grzegorz Szymczewski GCE 1.6
4 Daniel Kupis Daniel Kupis Duramex Dominatorzy 1.5
5 Dominik Bartosz Dominik Bartosz Alexander Mann Solutions 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 16
2 Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 13
3 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Freestyle Team/terapia-mowy.pl 12
- Jakub Kąkol Jakub Kąkol GCE 12
5 Piotr Malinowski Piotr Malinowski POIIB 11

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GCE 4
2 Łukasz Olszewski Łukasz Olszewski Freestyle Team/terapia-mowy.pl 3
- Wojciech Olszewski Wojciech Olszewski Freestyle Team/terapia-mowy.pl 3
4 Piotr Malinowski Piotr Malinowski POIIB 2.8
5 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 2.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Ciesielski Michał Ciesielski Chłopaki nie płaczą 1
- Łukasz Gocławski Łukasz Gocławski Chłopaki nie płaczą 1
- Krzysztof Łangowski Krzysztof Łangowski Jurkom Chwaszczyno 1
- Dominik Bartosz Dominik Bartosz Alexander Mann Solutions 1
- Maciej Wyborski Maciej Wyborski Alexander Mann Solutions 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Krzysztof Łangowski Krzysztof Łangowski Jurkom Chwaszczyno 0.3
2 Łukasz Gocławski Łukasz Gocławski Chłopaki nie płaczą 0.3
3 Dominik Bartosz Dominik Bartosz Alexander Mann Solutions 0.2
4 Michał Ciesielski Michał Ciesielski Chłopaki nie płaczą 0.2
- Kamil Majewski Kamil Majewski POIIB 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies