II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 28
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 22
3 Krzysztof Janik Krzysztof Janik RKS CHUWDU 20
4 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 19
- Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Michał Marchewka Michał Marchewka Drużyna A 3
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2.8
3 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 2.1
4 Bartłomiej Pietruszka Bartłomiej Pietruszka Saymon System 2
5 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 1.9

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 22
2 Paweł Chylak Paweł Chylak Jihad 14
3 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 13
4 Krzysztof Janik Krzysztof Janik RKS CHUWDU 12
- Tomasz Sawa Tomasz Sawa R-GOL.com 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Dawidowski Marek Dawidowski Saymon System 2.3
2 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2.2
3 Camilio Hernandez Camilio Hernandez RKS CHUWDU 2
- Mariusz Książek Mariusz Książek Leśniewski 2
5 Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 50
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 33
3 Krzysztof Janik Krzysztof Janik RKS CHUWDU 32
4 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 27
5 Piotr Jasiński Piotr Jasiński Jihad 26

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 5
2 Michał Marchewka Michał Marchewka Drużyna A 4
3 Marek Dawidowski Marek Dawidowski Saymon System 3.7
4 Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 3.3
5 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 2.9

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Szymon Przetacki Szymon Przetacki Thomson Reuters 2
- Damian Dampc Damian Dampc Kolejna Kolejka 2
- Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Saymon System 2
- Adrian Urbański Adrian Urbański DCT Gdańsk 2
- Rafał Loda Rafał Loda DCT Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Maciej Wojnak Maciej Wojnak AB Flora 0.5
2 Aleks Hillar Aleks Hillar SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.3
- Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Saymon System 0.3
- Mateusz Zabłocki Mateusz Zabłocki Drużyna A 0.3
- Daniel Biliński Daniel Biliński AB Flora 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Julian Ziółkowski Julian Ziółkowski AB Flora 1
- Mateusz Połczyński Mateusz Połczyński DCT Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Połczyński Mateusz Połczyński DCT Gdańsk 0.1
2 Julian Ziółkowski Julian Ziółkowski AB Flora 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies