II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 22
2 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 15
3 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 13
- Patryk Osowski Patryk Osowski Techno Service 13
5 Maciej Syldatk Maciej Syldatk PROMotor Zimne Nóżki 12

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 3.1
2 Marek Modrzejewski Marek Modrzejewski NRF 3
3 Łukasz Lejman Łukasz Lejman Żurawie 2.8
4 Bartosz Kuźniarski Bartosz Kuźniarski Decathlon Kartuska 2.7
5 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 11
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 9
3 Przemysław Aszyk Przemysław Aszyk AB Flora 8
- Rafał Brud Rafał Brud Thomas Group 8
5 Mateusz  Kowalczyk Mateusz Kowalczyk Saymon System 7

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Modrzejewski Marek Modrzejewski NRF 2
2 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 1.8
3 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 1.5
- Jakub Kudan Jakub Kudan NRF 1.5
- Daniel Dulko Daniel Dulko Saymon System 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 26
- Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 26
3 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 22
4 Rafał Brud Rafał Brud Thomas Group 18
5 Tomasz Musik Tomasz Musik Jaguar Gdańsk 17

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Marek Modrzejewski Marek Modrzejewski NRF 5
2 Michał Szczepankowski Michał Szczepankowski Techno Service 4.3
3 Łukasz Lejman Łukasz Lejman Żurawie 3.8
4 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 3.7
5 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 3.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Rafał Jakimowicz Rafał Jakimowicz Thomas Group 3
2 Szymon Stukan Szymon Stukan PROMotor Zimne Nóżki 2
- Michał Księżny Michał Księżny Thomas Group 2
4 Paweł Kielar Paweł Kielar White 1
- Jarosław Kościuszuk Jarosław Kościuszuk PROMotor Zimne Nóżki 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Rafał Jakimowicz Rafał Jakimowicz Thomas Group 0.4
2 Michał Księżny Michał Księżny Thomas Group 0.3
- Paweł Kielar Paweł Kielar White 0.3
- Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski NRF 0.3
5 Szymon Stukan Szymon Stukan PROMotor Zimne Nóżki 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Adam Bogdanowicz Adam Bogdanowicz Techno Service 1
- Patryk Przybyszewski Patryk Przybyszewski NRF 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Patryk Przybyszewski Patryk Przybyszewski NRF 0.3
2 Adam Bogdanowicz Adam Bogdanowicz Techno Service 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies