III LIGA - ZIMA 19/20 Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Marek Kwaśnik Marek Kwaśnik Balticon 26
2 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 25
3 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Pomorski Urząd Wojewódzki 23
4 Kornel Głuchowski Kornel Głuchowski Pomorski Urząd Wojewódzki 12
- Andrzej Rubets Andrzej Rubets Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 12

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Pomorski Urząd Wojewódzki 3.3
2 Marek Kwaśnik Marek Kwaśnik Balticon 2.9
3 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 2.8
4 Gustaw Wieczorek Gustaw Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 2.5
5 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Hotel Orle 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Pomorski Urząd Wojewódzki 17
2 Mariusz Dywicki Mariusz Dywicki Balticon 13
- Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 13
4 Marek Kwaśnik Marek Kwaśnik Balticon 10
5 Krzysztof Jurczak Krzysztof Jurczak Pomorski Urząd Wojewódzki 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Pomorski Urząd Wojewódzki 2.4
2 Bartosz Kubinowski Bartosz Kubinowski Hotel Orle 1.5
- Seweryn Kąkol Seweryn Kąkol GCE 1.5
4 Mariusz Dywicki Mariusz Dywicki Balticon 1.4
- Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 1.4

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Pomorski Urząd Wojewódzki 40
2 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 38
3 Marek Kwaśnik Marek Kwaśnik Balticon 36
4 Andrzej Rubets Andrzej Rubets Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 21
5 Kornel Głuchowski Kornel Głuchowski Pomorski Urząd Wojewódzki 20

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Pomorski Urząd Wojewódzki 5.7
2 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 4.2
3 Marek Kwaśnik Marek Kwaśnik Balticon 4
4 Gustaw Wieczorek Gustaw Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 3.8
5 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Hotel Orle 3.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Kornel Głuchowski Kornel Głuchowski Pomorski Urząd Wojewódzki 3
2 Patryk Czajka Patryk Czajka Lufthansa Systems Poland 2
3 Wojciech Barca Wojciech Barca Lufthansa Systems Poland 1
- Sebastian Śniechowski Sebastian Śniechowski Lufthansa Systems Poland 1
- Adrian Paz Diaz Adrian Paz Diaz GBC – Global Business Consulting 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Kornel Głuchowski Kornel Głuchowski Pomorski Urząd Wojewódzki 0.3
2 Patryk Czajka Patryk Czajka Lufthansa Systems Poland 0.2
3 Wojciech Barca Wojciech Barca Lufthansa Systems Poland 0.2
4 Dawid Szadaj Dawid Szadaj Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 0.1
5 Sebastian Śniechowski Sebastian Śniechowski Lufthansa Systems Poland 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies