II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 44
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 31
3 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Elektrycy Zeus 23
- Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 23
5 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Duramex Dominatorzy 22

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 5.5
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 3.1
3 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 2.6
4 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Duramex Dominatorzy 2
- Przemysław Sitek Przemysław Sitek KLIDO 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 24
2 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Aplitt 18
3 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 15
4 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski MountainDew 2.0. 14
- Andrzej Kotłowski Andrzej Kotłowski Styrta Wrzeszcz FC 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 2.4
2 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 1.9
3 Daniel Janus Daniel Janus Aplitt 1.9
4 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Aplitt 1.8
5 Dawid Raczkowski Dawid Raczkowski MountainDew 2.0. 1.8

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 59
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 55
3 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Aplitt 37
4 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Elektrycy Zeus 34
5 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 33

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 7.4
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 5.5
3 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Aplitt 3.7
4 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 3.7
5 Daniel Janus Daniel Janus Aplitt 2.9

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Paweł Kielar Paweł Kielar Elektrycy Zeus 3
2 Maciej Klimowicz Maciej Klimowicz Elektrycy Zeus 2
- Marcin Macheta Marcin Macheta Styrta Wrzeszcz FC 2
- Damian Bogdański Damian Bogdański HK Finance 2
- Tomasz Helwak Tomasz Helwak Elektrycy Zeus 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Aleksander Melzacki Aleksander Melzacki Foka bez oka 0.5
2 Filip Felski Filip Felski Foka bez oka 0.3
- Kamil Krawczyk Kamil Krawczyk Duramex Dominatorzy 0.3
- Tomasz Helwak Tomasz Helwak Elektrycy Zeus 0.3
- Arkadiusz Radolski Arkadiusz Radolski Styrta Wrzeszcz FC 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Arkadiusz Tryba Arkadiusz Tryba MountainDew 2.0. 1
- Kamil Toporski Kamil Toporski MountainDew 2.0. 1
- Krzysztof Szostak Krzysztof Szostak Aplitt 1
- Przemysław Sitek Przemysław Sitek KLIDO 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Przemysław Sitek Przemysław Sitek KLIDO 1
2 Kamil Toporski Kamil Toporski MountainDew 2.0. 0.2
- Arkadiusz Tryba Arkadiusz Tryba MountainDew 2.0. 0.2
4 Krzysztof Szostak Krzysztof Szostak Aplitt 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies