II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 25
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 18
3 Juliusz Habasiński Juliusz Habasiński NRF 16
- Amadeusz Szewczyk Amadeusz Szewczyk FSL Projekty UE 16
5 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 15

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 3.1
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 3
3 Bartosz Janik Bartosz Janik Zmarnowane Talenty 2.5
4 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński FC Bombardierzy 2.2
5 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 11
2 Paweł Galuhn Paweł Galuhn FC Bombardierzy 10
3 Artur Jakubowski Artur Jakubowski NRF 9
- Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 9
5 Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 8

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Paweł Barczewski Paweł Barczewski JTI Polska Sp. z o.o. 2
2 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 1.6
3 Szymon Stukan Szymon Stukan Kolejna Kolejka 1.5
4 Jakub Piotrowski Jakub Piotrowski DCT Gdańsk 1.3
5 Konrad Szerszeń Konrad Szerszeń AB Flora 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 30
2 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 26
3 Juliusz Habasiński Juliusz Habasiński NRF 23
4 Szymon Owczarek Szymon Owczarek Orły Północy Santander Bank 21
5 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 20

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 3.8
2 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 3.7
3 Bartosz Janik Bartosz Janik Zmarnowane Talenty 3.5
4 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 3.3
5 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński FC Bombardierzy 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Krzysztof Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Korporats 3
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 3
- Kamil Mayer Kamil Mayer Korporats 3
4 Maciej Syldatk Maciej Syldatk Kolejna Kolejka 2
- Tomasz Tekieli Tomasz Tekieli Oliwa Do Ognia 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Rafał Kołodziejski Rafał Kołodziejski JTI Polska Sp. z o.o. 1
2 Kamil Mayer Kamil Mayer Korporats 0.4
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 0.4
- Krzysztof Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Korporats 0.4
5 Michał Szulta Michał Szulta DCT Gdańsk 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Bartosz Przybyszewski Bartosz Przybyszewski NRF 1
- Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 1
- Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 1
- Radosław Koza Radosław Koza FSL Projekty UE 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Radosław Koza Radosław Koza FSL Projekty UE 0.5
2 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 0.1
3 Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 0.1
- Bartosz Przybyszewski Bartosz Przybyszewski NRF 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies