II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 37
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 36
3 Tomasz Przychodzeń Tomasz Przychodzeń Maj Projekt 24
4 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski darmowepewniaki.pl 21
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 20

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 4.1
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 3
- Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 3
4 Dominik Pawłowski Dominik Pawłowski Vetrex 2.6
5 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 2.2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 19
2 Paweł  Śliwa Paweł Śliwa Styrta Wrzeszcz FC 16
3 Mateusz Goerke Mateusz Goerke Contact Finance 15
- Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 15
5 Piotr Habasiński Piotr Habasiński Freeshooters 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke Contact Finance 2.1
2 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 1.7
3 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 1.7
4 Marek Cirkowski Marek Cirkowski Maj Projekt 1.4
5 Dorian Różański Dorian Różański Freeshooters 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 48
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 45
3 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 38
4 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 35
5 Tomasz Przychodzeń Tomasz Przychodzeń Maj Projekt 33

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Paweł Behlke Paweł Behlke Freeshooters 5.3
2 Maciej Kesler Maciej Kesler Avers 3.9
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto Contact Finance 3.8
4 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 3.5
5 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Szarzyński Łukasz Szarzyński Nelton 3
2 Bartosz Dąbrowski Bartosz Dąbrowski Nelton 2
- Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski Contact Finance 2
- Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Saymon System 2
- Łukasz Mandryk Łukasz Mandryk Styrta Wrzeszcz FC 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Maciej Możejko Maciej Możejko Vetrex 0.3
- Kamil Jagłowski Kamil Jagłowski PROMotor Zimne Nóżki 0.3
3 Łukasz Szarzyński Łukasz Szarzyński Nelton 0.3
4 Bartłomiej Pietruszka Bartłomiej Pietruszka Saymon System 0.3
- Paweł Kozioł Paweł Kozioł Galaxy Gdańsk 2.0. 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik Contact Finance 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Arkadiusz Krajnik Arkadiusz Krajnik Contact Finance 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies