III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Optima Gdańsk 11
- Radosław Cecerko Radosław Cecerko Niepełnosprytni 11
3 Adam Kruszyński Adam Kruszyński Klawo Football 10
- Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Skills 10
- Mateusz Wrzołka Mateusz Wrzołka Kac Siedlce 10

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Wrzołka Mateusz Wrzołka Kac Siedlce 2.5
2 Krzysztof Rompca Krzysztof Rompca Rehasport Gdańsk 2.3
3 Radosław Cecerko Radosław Cecerko Niepełnosprytni 2.2
- Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Optima Gdańsk 2.2
5 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Skills 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Optima Gdańsk 8
2 Artur Kowiel Artur Kowiel CCIG Group 6
- Kamil Tarasek Kamil Tarasek Skills 6
- Sebastian Mężykowski Sebastian Mężykowski Optima Gdańsk 6
- Radosław Cecerko Radosław Cecerko Niepełnosprytni 6

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Kołodziejski Łukasz Kołodziejski Wartsila Polska 2
- Bartosz Koszykowski Bartosz Koszykowski Rehasport Gdańsk 2
- Kacper Dunajko Kacper Dunajko Baccate 2
- Piotr Malinowski Piotr Malinowski Vetrex Improv 2
5 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Optima Gdańsk 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Optima Gdańsk 19
2 Radosław Cecerko Radosław Cecerko Niepełnosprytni 17
3 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Skills 14
4 Mateusz Wrzołka Mateusz Wrzołka Kac Siedlce 13
- Adam Kruszyński Adam Kruszyński Klawo Football 13

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Piotr Malinowski Piotr Malinowski Vetrex Improv 4
- Kacper Dunajko Kacper Dunajko Baccate 4
3 Wojciech Bednarski Wojciech Bednarski Optima Gdańsk 3.8
4 Radosław Cecerko Radosław Cecerko Niepełnosprytni 3.4
5 Mateusz Wrzołka Mateusz Wrzołka Kac Siedlce 3.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Karol Chmielewski Karol Chmielewski Vetrex Improv 2
2 Kamil Zieliński Kamil Zieliński Klawo Football 1
- Artiom Novak Artiom Novak Logflex Cargo Team 1
- Kamil Mioduszewski Kamil Mioduszewski Optima Gdańsk 1
- Filip Trela Filip Trela Kac Siedlce 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Karol Chmielewski Karol Chmielewski Vetrex Improv 0.5
2 Jakub Witkowski Jakub Witkowski Wirtualna Polska Media 0.3
3 Paweł Homot Paweł Homot Niepełnosprytni 0.3
- Michał Misiuk Michał Misiuk Niepełnosprytni 0.3
- Mateusz Wrzołka Mateusz Wrzołka Kac Siedlce 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies