III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Cafe Ferber 26
2 Dawid Krawcewicz Dawid Krawcewicz EKO-PIL Reaktywacja 24
3 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 21
4 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 20
5 Adam Miotk Adam Miotk Siwy Dym 19

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dawid Krawcewicz Dawid Krawcewicz EKO-PIL Reaktywacja 2.7
2 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Cafe Ferber 2.6
3 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 2.3
4 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 2.2
5 Kordian Pawłyszyn Kordian Pawłyszyn Jurkom Chwaszczyno 2.2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 18
2 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 13
3 Bartłomiej Fila Bartłomiej Fila HK Finance 12
4 Tomasz Bukowski Tomasz Bukowski Cafe Ferber 10
5 Robert Jaworski Robert Jaworski ROL.KO 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marcin Bączkowski Marcin Bączkowski aptekagemini.pl 2
- Michał Banasik Michał Banasik EKO-PIL Reaktywacja 2
3 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 1.8
4 Bartłomiej Fila Bartłomiej Fila HK Finance 1.7
5 Jarosław Machliński Jarosław Machliński Cafe Ferber 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 33
2 Dawid Krawcewicz Dawid Krawcewicz EKO-PIL Reaktywacja 32
3 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Cafe Ferber 31
4 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 26
- Adam Miotk Adam Miotk Siwy Dym 26

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 3.7
2 Dawid Krawcewicz Dawid Krawcewicz EKO-PIL Reaktywacja 3.6
3 Bartłomiej Fila Bartłomiej Fila HK Finance 3.1
- Tomasz Bukowski Tomasz Bukowski Cafe Ferber 3.1
5 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Cafe Ferber 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Tomasz Sikora Tomasz Sikora MaximusGdańsk.pl 3
2 Krzysztof Krawiec Krzysztof Krawiec Cafe Ferber 2
- Michał Miketyński Michał Miketyński ROL.KO 2
- Krystian Płotkowski Krystian Płotkowski Płotex Meble 2
- Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Tomasz Możejko Tomasz Możejko aptekagemini.pl 0.5
2 Michael Buraczewski Michael Buraczewski ROL.KO 0.4
3 Tomasz Sikora Tomasz Sikora MaximusGdańsk.pl 0.4
4 Paweł Piotrowski Paweł Piotrowski Pędzący Bimber 0.3
- Tomasz Badaczewski Tomasz Badaczewski Cafe Ferber 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Tomasz Badaczewski Tomasz Badaczewski Cafe Ferber 1
- Artur Frankowski Artur Frankowski Jurkom Chwaszczyno 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Tomasz Badaczewski Tomasz Badaczewski Cafe Ferber 0.3
2 Artur Frankowski Artur Frankowski Jurkom Chwaszczyno 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies