III LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 28
2 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 20
3 Kamil Kowalewski Kamil Kowalewski Całodobowi 19
4 Daniel Szulc Daniel Szulc serwisrowerowygdansk.pl 17
- Kacper Plesiak Kacper Plesiak serwisrowerowygdansk.pl 17

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Robert Richert Robert Richert Stegna Forest 2.5
- Michał Księżny Michał Księżny Visline 2.5
3 Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 2.3
4 Paweł Klapka Paweł Klapka Gazprom Gdańsk 2
- Michał Leśniczak Michał Leśniczak Visline 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Stegna Forest 20
2 Daniel Szulc Daniel Szulc serwisrowerowygdansk.pl 18
3 Yeuhen Milanchenko Yeuhen Milanchenko NovatisPlus 14
4 Kacper Bobiński Kacper Bobiński Orły Północy Santander Bank 13
5 Bartosz Plesiak Bartosz Plesiak serwisrowerowygdansk.pl 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Księżny Michał Księżny Visline 3
2 Artur Koluch Artur Koluch MaximusGdańsk.pl 2.3
3 Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Stegna Forest 1.7
4 Michał Leśniczak Michał Leśniczak Visline 1.6
5 Robert Richert Robert Richert Stegna Forest 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Daniel Szulc Daniel Szulc serwisrowerowygdansk.pl 35
- Marcin Szczypczyk Marcin Szczypczyk Stegna Forest 35
3 Szymon Chrostowski Szymon Chrostowski MaximusGdańsk.pl 34
4 Yeuhen Milanchenko Yeuhen Milanchenko NovatisPlus 31
5 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Michał Księżny Michał Księżny Visline 5.5
2 Robert Richert Robert Richert Stegna Forest 4
3 Artur Koluch Artur Koluch MaximusGdańsk.pl 3.7
4 Michał Leśniczak Michał Leśniczak Visline 3.6
5 Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Karol Kornacki Karol Kornacki Wartsila Polska 3
- Maciej Balcerowicz Maciej Balcerowicz Pędzący Bimber 3
3 Hennadii Haviaz Hennadii Haviaz NovatisPlus 2
- Artur  Pawłowski Artur Pawłowski MaximusGdańsk.pl 2
- Leszek Okroj Leszek Okroj Pędzący Bimber 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Drzymała Michał Drzymała Visline 1
2 Artur Koluch Artur Koluch MaximusGdańsk.pl 0.3
3 Maciej Balcerowicz Maciej Balcerowicz Pędzący Bimber 0.3
4 Maciej Witek Maciej Witek KrzemDev 0.3
5 Karol Kornacki Karol Kornacki Wartsila Polska 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Anton Onofriichuk Anton Onofriichuk NovatisPlus 1
- Tomasz Sikora Tomasz Sikora MaximusGdańsk.pl 1
- Filip Krause Filip Krause Całodobowi 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Filip Krause Filip Krause Całodobowi 0.2
2 Tomasz Sikora Tomasz Sikora MaximusGdańsk.pl 0.1
3 Anton Onofriichuk Anton Onofriichuk NovatisPlus 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies