II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 43
2 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 34
3 Szymon Owczarek Szymon Owczarek Orły Północy Santander Bank 23
- Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 23
5 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 21

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 3.9
2 Kajetan Pawłowicz Kajetan Pawłowicz Drużyna A 3
3 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 2.7
4 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 2.6
5 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 2.6

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 27
2 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 24
3 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 20
- Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 20
5 Daniel Chrzanowski Daniel Chrzanowski Victus Apartamenty Sopot 16

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 2.5
2 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 1.8
3 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek Admetal 1.7
4 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 1.7
5 Daniel Chrzanowski Daniel Chrzanowski Victus Apartamenty Sopot 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 70
2 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 42
3 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 41
- Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 41
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 38

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 6.4
2 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek Admetal 4
3 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 3.9
4 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 3.4
5 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 3.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Tomasz Sikora Tomasz Sikora Ambit Pokrycia Dachowe 3
2 Krystian Płotkowski Krystian Płotkowski Płotex Meble 2
- Kamil Pietruczuk Kamil Pietruczuk Admetal 2
- Karol Szczygieł Karol Szczygieł Alfa Foxarming 2
- Mariusz Pokorski Mariusz Pokorski Alfa Foxarming 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Marcin Sternik Marcin Sternik Cafe Ferber 0.3
2 Tomasz Sikora Tomasz Sikora Ambit Pokrycia Dachowe 0.3
3 Daniel Pach Daniel Pach Alfa Foxarming 0.2
4 Krzysztof Pliszkowski Krzysztof Pliszkowski Alfa Foxarming 0.2
5 Grzegorz Pawłowski Grzegorz Pawłowski Alfa Foxarming 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Krystian Płotkowski Krystian Płotkowski Płotex Meble 1
- Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 0.1
2 Krystian Płotkowski Krystian Płotkowski Płotex Meble 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies