II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 29
2 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 24
3 Szymon Owczarek Szymon Owczarek Orły Północy Santander Bank 19
- Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 19
5 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 17

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 4.1
2 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 3.3
3 Kamil Wojciechowski Kamil Wojciechowski Admetal 2.8
4 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 2.4
5 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 20
- Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 20
3 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 19
4 Daniel Chrzanowski Daniel Chrzanowski Victus Apartamenty Sopot 14
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 2.7
2 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 2
3 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 1.8
4 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek Admetal 1.7
5 Tomasz Pietrowicz Tomasz Pietrowicz Admetal 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 48
2 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 39
3 Filip Zawierowski Filip Zawierowski Orły Północy Santander Bank 34
4 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Avers 30
5 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek Admetal 28

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Admetal 6.9
2 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 4.5
3 Patryk  Jarząbek Patryk Jarząbek Admetal 4
4 Kamil Wojciechowski Kamil Wojciechowski Admetal 3.6
5 Adam Kozubski Adam Kozubski Cafe Ferber 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Kamil Pietruczuk Kamil Pietruczuk Admetal 2
- Karol Szczygieł Karol Szczygieł Alfa Foxarming 2
- Grzegorz Pawłowski Grzegorz Pawłowski Alfa Foxarming 2
- Daniel Pach Daniel Pach Alfa Foxarming 2
5 Tomasz Kubiczek Tomasz Kubiczek Victus Apartamenty Sopot 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Krzysztof Pliszkowski Krzysztof Pliszkowski Alfa Foxarming 0.5
2 Marcin Sternik Marcin Sternik Cafe Ferber 0.3
- Daniel Pach Daniel Pach Alfa Foxarming 0.3
- Tomasz Pietrowicz Tomasz Pietrowicz Admetal 0.3
5 Kamil Pietruczuk Kamil Pietruczuk Admetal 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Krystian Płotkowski Krystian Płotkowski Płotex Meble 1
- Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 0.1
2 Krystian Płotkowski Krystian Płotkowski Płotex Meble 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies