III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 35
2 Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 34
3 Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 28
4 Sebastian Gruba Sebastian Gruba InCore 27
5 Amadeusz Szewczyk Amadeusz Szewczyk Aquapark Sopot 22

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 3.2
2 Szymon Szepelowski Szymon Szepelowski ESSAV 3
3 Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 2.8
4 Łukasz Hinc Łukasz Hinc GDfootball - Portservice 2.5
5 Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Rafał Wojczuk Rafał Wojczuk InCore 19
- Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 19
3 Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski ESSAV 18
4 Krzysztof Nowakowski Krzysztof Nowakowski FC Concretes 15
5 Łukasz Opara Łukasz Opara GDfootball - Portservice 14

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Remigiusz Grosch Remigiusz Grosch GDfootball - Portservice 2
- Miłosz Floriański Miłosz Floriański Dream Team 2
- Artur Świderski Artur Świderski GDfootball - Portservice 2
4 Łukasz Hinc Łukasz Hinc GDfootball - Portservice 1.8
5 Wojciech Niechciał Wojciech Niechciał ESSAV 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 48
2 Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 47
3 Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 43
4 Sebastian Gruba Sebastian Gruba InCore 32
5 Jakub Lis Jakub Lis Baukrane Gdańsk 30

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Łukasz Czarnowski Łukasz Czarnowski Baukrane Gdańsk 4.4
2 Łukasz Hinc Łukasz Hinc GDfootball - Portservice 4.3
3 Szymon Szepelowski Szymon Szepelowski ESSAV 4
- Miłosz Floriański Miłosz Floriański Dream Team 4
5 Kacper Dubanowski Kacper Dubanowski R-GOL.com 3.9

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Seweryn Kąkol Seweryn Kąkol GCE 4
2 Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 3
- Wojciech Wyrwiński Wojciech Wyrwiński R-GOL.com 3
4 Przemysław Szymański Przemysław Szymański Młodzi Bajeczni Techniczni 2
- Dawid Kropacz Dawid Kropacz InCore 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Seweryn Kąkol Seweryn Kąkol GCE 0.5
2 Wojciech Wyrwiński Wojciech Wyrwiński R-GOL.com 0.3
- Konrad Konecki Konrad Konecki FC Concretes 0.3
4 Michał Cejer Michał Cejer Aquapark Sopot 0.3
5 Łukasz Hinc Łukasz Hinc GDfootball - Portservice 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Adrian Perszewski Adrian Perszewski Orły Północy BZ WBK 1
- Grzegorz Szymczewski Grzegorz Szymczewski GCE 1
- Michał Chmielewski Michał Chmielewski Dream Team 1
- Wojciech Wyrwiński Wojciech Wyrwiński R-GOL.com 1
- Kacper Bobiński Kacper Bobiński Orły Północy BZ WBK 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Kacper Bobiński Kacper Bobiński Orły Północy BZ WBK 0.1
2 Wojciech Wyrwiński Wojciech Wyrwiński R-GOL.com 0.1
3 Grzegorz Szymczewski Grzegorz Szymczewski GCE 0.1
4 Adrian Perszewski Adrian Perszewski Orły Północy BZ WBK 0.1
5 Michał Chmielewski Michał Chmielewski Dream Team 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies