III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 28
- Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 28
3 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 22
4 Seweryn Kozłowski Seweryn Kozłowski Żurawie 21
5 Szymon Przetacki Szymon Przetacki Thomson Reuters 17

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Michał Skibicki Michał Skibicki aptekagemini.pl 3
2 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 2.2
- Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 2.2
4 Michał Kowalkowski Michał Kowalkowski Duramex Dominatorzy 2
5 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 1.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 20
2 Łukasz Lejman Łukasz Lejman Żurawie 16
3 Adam Mańkowski Adam Mańkowski Monitorowanie Rozwoju GAM 13
4 Paweł Koń Paweł Koń Freestyle Team/terapia-mowy.pl 11
- Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 1.5
2 Łukasz Lejman Łukasz Lejman Żurawie 1.3
3 Łukasz Powarzyński Łukasz Powarzyński Siwy Dym 1.2
4 Adam Mańkowski Adam Mańkowski Monitorowanie Rozwoju GAM 1.2
5 Michał Kass Michał Kass SII Gdańsk 1.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 48
2 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 39
3 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 33
4 Łukasz Lejman Łukasz Lejman Żurawie 32
5 Seweryn Kozłowski Seweryn Kozłowski Żurawie 28

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 3.7
2 Michał Skibicki Michał Skibicki aptekagemini.pl 3
- Michał Kowalkowski Michał Kowalkowski Duramex Dominatorzy 3
- Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 3
5 Bartosz Bzowy Bartosz Bzowy Orły Północy BZ WBK 2.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak Dwór Oliwski 3
2 Sebastian Jewiarz Sebastian Jewiarz Siwy Dym 2
- Wojciech Szerechan Wojciech Szerechan Orły Północy BZ WBK 2
- Kamil Szkoda Kamil Szkoda aptekagemini.pl 2
- Jakub Jarecki Jakub Jarecki Płotex Meble 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Jakub Kasprzak Jakub Kasprzak Dwór Oliwski 0.3
- Dawid Turzeniecki Dawid Turzeniecki aptekagemini.pl 0.3
3 Jakub Jarecki Jakub Jarecki Płotex Meble 0.2
4 Wojciech Szerechan Wojciech Szerechan Orły Północy BZ WBK 0.2
5 Kamil Szkoda Kamil Szkoda aptekagemini.pl 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Sławomir Milewski Sławomir Milewski Duramex Dominatorzy 1
- Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Sławomir Milewski Sławomir Milewski Duramex Dominatorzy 0.1
2 Sławomir Marchewka Sławomir Marchewka Maschera 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies