II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 39
2 Marcin Czerwonka Marcin Czerwonka Nelton 32
- Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 32
4 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 29
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3
2 Mateusz Janicki Mateusz Janicki Maschera 2.5
3 Marcin Czerwonka Marcin Czerwonka Nelton 2.5
- Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 2.5
5 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2.2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 26
2 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Galaxy Gdańsk 2.0. 20
3 Maciej Górka Maciej Górka Sportowe Świry Gdańsk 17
4 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 16
5 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 15

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Janicki Mateusz Janicki Maschera 3
2 Jakub Piłat Jakub Piłat Hotelik Bach 2
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 2
4 Kamil Wojciechowski Kamil Wojciechowski Nelton 1.7
5 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Galaxy Gdańsk 2.0. 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 52
2 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 50
3 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 48
4 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 44
5 Marcin Czerwonka Marcin Czerwonka Nelton 43

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Janicki Mateusz Janicki Maschera 5.5
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 4
3 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 3.8
4 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Maschera 3.7
5 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 3.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Krzysztof Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Korporats 3
- Damian Mihal Damian Mihal Korporats 3
3 Maciej Suchocki Maciej Suchocki Nelton 2
- Yurii Kosylo Yurii Kosylo NovatisPlus 2
- Maciej Górka Maciej Górka Sportowe Świry Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Rafał Stefanowicz Rafał Stefanowicz RKS CHUWDU 1
2 Maciej Suchocki Maciej Suchocki Nelton 0.7
3 Krzysztof Dąbrowski Krzysztof Dąbrowski Korporats 0.3
4 Damian Mihal Damian Mihal Korporats 0.3
- Marcin Wąsik Marcin Wąsik Nelton 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Dominik Gagat Dominik Gagat KLIDO 1
- Wojciech Nieciecki Wojciech Nieciecki KLIDO 1
- Kamil Krawczyk Kamil Krawczyk Duramex Dominatorzy 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Wojciech Nieciecki Wojciech Nieciecki KLIDO 0.1
2 Kamil Krawczyk Kamil Krawczyk Duramex Dominatorzy 0.1
3 Dominik Gagat Dominik Gagat KLIDO 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies