II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 27
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 23
3 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 22
4 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 20
5 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 18

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 2.7
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 2.3
3 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 2.2
4 Rafał Kuźniarski Rafał Kuźniarski Decathlon Kartuska 2.1
5 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 15
2 Krystian Zajączkowski Krystian Zajączkowski KS Czubki 14
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 13
4 Kamil Mayer Kamil Mayer Korporats 12
- Kamil Kusz Kamil Kusz InCore 12

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Kamil Kusz Kamil Kusz InCore 2
2 Bartosz Jarmuż Bartosz Jarmuż KS Czubki 1.7
3 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 1.5
4 Patryk Narożniak Patryk Narożniak Decathlon Kartuska 1.4
5 Marcin Malak Marcin Malak Nelton 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 37
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 34
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 31
4 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 29
- Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 29

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 3.7
2 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3.4
3 Kamil Kusz Kamil Kusz InCore 3.2
4 Kacper Lichołat Kacper Lichołat Dream Team 2.9
- Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 2.9

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Tomasz Połtarzycki Tomasz Połtarzycki InCore 4
2 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 3
3 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 2
- Piotr Wojtkowski Piotr Wojtkowski KLIDO 2
- Arkadiusz Zarzecki Arkadiusz Zarzecki Sportowe Świry Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Rafał Borkowski Rafał Borkowski Techno Service 0.5
- Tomasz Połtarzycki Tomasz Połtarzycki InCore 0.5
3 Szymon Pater Szymon Pater InCore 0.3
- Krzysztof Drelich Krzysztof Drelich Sportowe Świry Gdańsk 0.3
5 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Wojciech Nieciecki Wojciech Nieciecki KLIDO 1
- Rafał Kołodziejski Rafał Kołodziejski JTI Polska Sp. z o.o. 1
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Rafał Kołodziejski Rafał Kołodziejski JTI Polska Sp. z o.o. 0.1
- Wojciech Nieciecki Wojciech Nieciecki KLIDO 0.1
3 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies