II LIGA - ZIMA 19/20 Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Juliusz Habasiński Juliusz Habasiński NRF 21
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto KLIDO 19
3 Bartosz Przybyszewski Bartosz Przybyszewski NRF 12
4 Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 10
5 Kacper  Wojciechowski Kacper Wojciechowski Lambada Just Join IT 9

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Juliusz Habasiński Juliusz Habasiński NRF 3
- Wojciech Borkowski Wojciech Borkowski Lambada Just Join IT 3
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto KLIDO 2.4
4 Tomasz Prusko Tomasz Prusko Lambada Just Join IT 2
5 Grzegorz Nowak Grzegorz Nowak State Street Bank 1.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Patryk Przybyszewski Patryk Przybyszewski NRF 13
2 Bartosz Zienkiewicz Bartosz Zienkiewicz Lambada Just Join IT 11
3 Sebastian Wencel Sebastian Wencel Oliwa Do Ognia 9
- Łukasz Dyła Łukasz Dyła KLIDO 9
- Arkadiusz Łaszczyk Arkadiusz Łaszczyk KLIDO 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Grzesiuk Marek Grzesiuk State Street Bank 2
2 Patryk Przybyszewski Patryk Przybyszewski NRF 1.6
3 Arkadiusz Łaszczyk Arkadiusz Łaszczyk KLIDO 1.5
- Paweł Kruczkowski Paweł Kruczkowski AidemMedia Friends 1.5
- Łukasz Urbański Łukasz Urbański Lambada Just Join IT 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Juliusz Habasiński Juliusz Habasiński NRF 26
2 Krzysztof Puto Krzysztof Puto KLIDO 24
3 Patryk Przybyszewski Patryk Przybyszewski NRF 21
4 Bartosz Przybyszewski Bartosz Przybyszewski NRF 20
5 Tomasz Malkowski Tomasz Malkowski Korporacja Budowlana DORACO 18

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Juliusz Habasiński Juliusz Habasiński NRF 3.7
2 Łukasz Urbański Łukasz Urbański Lambada Just Join IT 3
- Krzysztof Puto Krzysztof Puto KLIDO 3
- Wojciech Borkowski Wojciech Borkowski Lambada Just Join IT 3
- Marek Grzesiuk Marek Grzesiuk State Street Bank 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 2
- Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 2
- Dmytro Kysil Dmytro Kysil Korporacja Budowlana DORACO 2
4 Adrian Bobrowski Adrian Bobrowski Oliwa Do Ognia 1
- Adam Żygowski Adam Żygowski FC RedTube 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Dmytro Kysil Dmytro Kysil Korporacja Budowlana DORACO 0.3
- Tomasz Prusko Tomasz Prusko Lambada Just Join IT 0.3
- Łukasz Lejman Łukasz Lejman State Street Bank 0.3
4 Adrian Bobrowski Adrian Bobrowski Oliwa Do Ognia 0.3
- Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 1
- Łukasz Dyła Łukasz Dyła KLIDO 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Łukasz Dyła Łukasz Dyła KLIDO 0.1
2 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies