II LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Alexander Mann Solutions 6
2 Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 5
- Gabriele Spinelli Gabriele Spinelli BiałoAzzurri FC 5
- Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 5
5 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 3

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Alexander Mann Solutions 3
- Dawid Karczewski Dawid Karczewski InPost Wyspiarze 3
- Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 3
4 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 2.5
5 Anton Onofriichuk Anton Onofriichuk NovatisPlus 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 5
2 Kamil Nadratowski Kamil Nadratowski Hanza Lider Gdańsk 4
3 Sebastian Towarek Sebastian Towarek JTI Polska Sp. z o.o. 3
- Gabriele Spinelli Gabriele Spinelli BiałoAzzurri FC 3
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak InPost Wyspiarze 3

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak InPost Wyspiarze 3
2 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 2.5
3 Jakub Krawczyński Jakub Krawczyński InPost Wyspiarze 2
- Kamil Nadratowski Kamil Nadratowski Hanza Lider Gdańsk 2
5 Sebastian Towarek Sebastian Towarek JTI Polska Sp. z o.o. 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Gabriele Spinelli Gabriele Spinelli BiałoAzzurri FC 8
2 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 7
- Costantino Giacobbe Costantino Giacobbe BiałoAzzurri FC 7
- Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 7
5 Bartosz Machliński Bartosz Machliński Alexander Mann Solutions 6

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Dawid Karczewski Dawid Karczewski InPost Wyspiarze 4
- Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 4
3 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 3.5
- Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Alexander Mann Solutions 3.5
5 Piotr Wieczorek Piotr Wieczorek InPost Wyspiarze 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Sebastian Towarek Sebastian Towarek JTI Polska Sp. z o.o. 1
- Mateusz Kmiecik Mateusz Kmiecik Hanza Lider Gdańsk 1
- Michał Bryła Michał Bryła Stegna Forest 1
- Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 1
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak InPost Wyspiarze 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mateusz Kmiecik Mateusz Kmiecik Hanza Lider Gdańsk 1
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak InPost Wyspiarze 1
3 Sebastian Towarek Sebastian Towarek JTI Polska Sp. z o.o. 0.5
- Mateusz Jurczak Mateusz Jurczak Stegna Forest 0.5
- Michał Bryła Michał Bryła Stegna Forest 0.5

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies