I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 5
- Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna Autos Gumisie 5
3 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 4
- Arkadiusz Szwabach Arkadiusz Szwabach Tiki Laga 4
5 Mateusz Szkoda Mateusz Szkoda Akademia Gepetto 3

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Szkoda Mateusz Szkoda Akademia Gepetto 3
- Kacper Wrzask Kacper Wrzask Zmarnowane Talenty 3
3 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 2.5
- Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna Autos Gumisie 2.5
5 Arkadiusz Szwabach Arkadiusz Szwabach Tiki Laga 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 4
- Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 4
3 Rafał Loda Rafał Loda DCT Gdańsk 3
- Jakub Piernicki Jakub Piernicki FSL Projekty UE 3
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 3

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Adrian Bielawski Adrian Bielawski Zmarnowane Talenty 3
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 3
3 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 2
- Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 2
- Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 9
2 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 8
3 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna Autos Gumisie 7
4 Jakub Piernicki Jakub Piernicki FSL Projekty UE 6
5 Arkadiusz Szwabach Arkadiusz Szwabach Tiki Laga 4

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 4.5
2 Mateusz Szkoda Mateusz Szkoda Akademia Gepetto 4
- Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 4
- Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 4
5 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna Autos Gumisie 3.5

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 1
- Wojciech Grajkowski Wojciech Grajkowski Autos Gumisie 1
- Oskar Skorowski Oskar Skorowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 1
- Marian Kaźmierkiewicz Marian Kaźmierkiewicz DCT Gdańsk 1
- Kuba Czachorowski Kuba Czachorowski DCT Gdańsk 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Oskar Skorowski Oskar Skorowski SKORMET-Działkowicze Siedlce 1
- Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 1
- Mateusz Habasiński Mateusz Habasiński NRF 1
- Marian Kaźmierkiewicz Marian Kaźmierkiewicz DCT Gdańsk 1
5 Wojciech Grajkowski Wojciech Grajkowski Autos Gumisie 0.5

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies