II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Andrii Savchenko Andrii Savchenko NovatisPlus 19
2 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 18
3 Daniel Chrzanowski Daniel Chrzanowski Victus Apartamenty Sopot 17
4 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 15
5 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wolkus Wrzeszcz 14

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Duramex Dominatorzy 4
2 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar FC RedTube 3
3 Marek Modrzejewski Marek Modrzejewski MG's Barber Shop 2.7
4 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 2.6
5 Szymon Hołowienko Szymon Hołowienko AST Wolkus Wrzeszcz 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wolkus Wrzeszcz 14
2 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 13
- Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wolkus Wrzeszcz 13
4 Patryk Mikucziński Patryk Mikucziński Autos Gumisie 11
- Anton Onofriichuk Anton Onofriichuk NovatisPlus 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Modrzejewski Marek Modrzejewski MG's Barber Shop 2
- Jakub Resmerowski Jakub Resmerowski Techno Service 2
- Krzysztof Ziemak Krzysztof Ziemak Visline 2
- Michał Jędrzejewski Michał Jędrzejewski AST Wolkus Wrzeszcz 2
5 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wolkus Wrzeszcz 1.9

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 28
2 Aleksander Litwin Aleksander Litwin AST Wolkus Wrzeszcz 27
3 Robert Kohnke Robert Kohnke AST Wolkus Wrzeszcz 25
4 Andrii Savchenko Andrii Savchenko NovatisPlus 24
5 Daniel Chrzanowski Daniel Chrzanowski Victus Apartamenty Sopot 23

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Marek Przybyłek Marek Przybyłek Duramex Dominatorzy 5
2 Marek Modrzejewski Marek Modrzejewski MG's Barber Shop 4.7
3 Krzysztof Ziemak Krzysztof Ziemak Visline 4
- Mateusz Prinz Mateusz Prinz Visline 4
- Jakub Resmerowski Jakub Resmerowski Techno Service 4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Sławomir Milewski Sławomir Milewski Duramex Dominatorzy 3
2 Grzegorz Witek Grzegorz Witek Victus Apartamenty Sopot 2
- Adrian Rybowicz Adrian Rybowicz Drużyna A 2
- Paweł Cybula Paweł Cybula Hotelik Bach 2
- Anton Onofriichuk Anton Onofriichuk NovatisPlus 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Maciej Glaubert Maciej Glaubert AST Wolkus Wrzeszcz 1
2 Grzegorz Gruchała Grzegorz Gruchała Visline 0.4
3 Sławomir Milewski Sławomir Milewski Duramex Dominatorzy 0.3
- Artur Zakrzewski Artur Zakrzewski Techno Service 0.3
5 Paweł Cybula Paweł Cybula Hotelik Bach 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Tomasz Kubiczek Tomasz Kubiczek Victus Apartamenty Sopot 1
- Krzysztof Szymański Krzysztof Szymański Victus Apartamenty Sopot 1
- Dawid Łukasik Dawid Łukasik SKORMET-Działkowicze Siedlce 1
- Michał Leśniczak Michał Leśniczak Visline 1
- Krystian  Kukieła Krystian Kukieła Duramex Dominatorzy 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Dawid Łukasik Dawid Łukasik SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.3
2 Mariusz Corn Mariusz Corn Visline 0.2
- Michał Leśniczak Michał Leśniczak Visline 0.2
4 Krzysztof Szymański Krzysztof Szymański Victus Apartamenty Sopot 0.1
5 Krystian  Kukieła Krystian Kukieła Duramex Dominatorzy 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies