II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 30
2 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 27
- Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 27
4 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad Ujeścisko 25
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 24

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 3.3
2 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna AB Flora 2.7
3 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 2.5
4 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 2.5
5 Grzegorz Musik Grzegorz Musik ASTE Kohorta 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 17
2 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 12
3 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Jaguar Gdańsk 11
- Krzysztof Janik Krzysztof Janik RKS CHUWDU 11
- Paweł Krasowski Paweł Krasowski KLIDO 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Kamil Kusz Kamil Kusz NRF 1.7
- Paweł Rzepnikowski Paweł Rzepnikowski Oliwa Do Ognia 1.7
3 Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 1.4
4 Grzegorz Musik Grzegorz Musik ASTE Kohorta 1.2
5 Michał Jelionek Michał Jelionek AB Flora 1.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 38
2 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 37
3 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad Ujeścisko 34
4 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 33
- Marcin Pawlicki Marcin Pawlicki Autos Gumisie 33

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Dominik Depta Dominik Depta ASTE Kohorta 4
2 Grzegorz Musik Grzegorz Musik ASTE Kohorta 3.6
3 Robert Osmański Robert Osmański KLIDO 3.4
4 Patryk Kondek Patryk Kondek Korporats 3.2
5 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Jihad Ujeścisko 3.1

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 3
2 Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski NRF 2
3 Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 1
- Wojciech Kempiński Wojciech Kempiński Oliwa Do Ognia 1
- Jakub Malinowski Jakub Malinowski KLIDO 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski NRF 0.3
- Rafał Węsierski Rafał Węsierski NRF 0.3
- Wojciech Kempiński Wojciech Kempiński Oliwa Do Ognia 0.3
4 Michał Kowalczyk Michał Kowalczyk ASTE Kohorta 0.3
5 Kamil Piórek Kamil Piórek Decathlon Kartuska 0.2

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 1
- Kamil Kusz Kamil Kusz NRF 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Kamil Kusz Kamil Kusz NRF 0.3
2 Marcin Lewandowski Marcin Lewandowski Oliwa Do Ognia 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies