I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 14
2 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 13
3 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 12
4 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 10
5 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 9

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 4
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 2.8
3 Mikołaj Kowalski Mikołaj Kowalski Maj Projekt 2.5
- Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 2.5
- Michał Horbacz Michał Horbacz Ego Club Sopot 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 16
2 Michał Wachowski Michał Wachowski Team Currenda 9
- Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 9
4 Rafał Bujnowski Rafał Bujnowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 8
5 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 7

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 3.2
2 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 2.3
3 Mariusz Jary Mariusz Jary Maj Projekt 2
- Kacper Kowalewski Kacper Kowalewski Maj Projekt 2
- Rafał Bujnowski Rafał Bujnowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 30
2 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 19
3 Michał Wachowski Michał Wachowski Team Currenda 17
- Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 17
5 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 16

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 6
2 Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 4
- Mariusz Jary Mariusz Jary Maj Projekt 4
- Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 4
5 Krystian Rąbczyk Krystian Rąbczyk Ego Club Sopot 3.8

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
2 Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 2
3 Błażej Moszczyński Błażej Moszczyński Team Currenda 1
- Łukasz Szmydki Łukasz Szmydki Team Currenda 1
- Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Wojciech Nieciecki Wojciech Nieciecki KLIDO 1
2 Karol Zalewski Karol Zalewski Hanza Lider Gdańsk 0.5
3 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.4
4 Mateusz Dolny Mateusz Dolny Oliwa Do Ognia 0.3
- Kamil Skowroński Kamil Skowroński Hanza Lider Gdańsk 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies