I LIGA - ZIMA 19/20 Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 21
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Leśniewski 17
3 Adrian Klimowicz Adrian Klimowicz Restauracyjka "Jeta co chceta" 14
4 Bartosz Szloser Bartosz Szloser Gazprom Gdańsk 8
- Maciej Deliga Maciej Deliga Jurkom Chwaszczyno 8

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Team Currenda 4
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Leśniewski 2.8
3 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 2.6
4 Jan  Przybyszewski Jan Przybyszewski Filtry Mannol Gdańsk 2.3
5 Adrian Klimowicz Adrian Klimowicz Restauracyjka "Jeta co chceta" 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Filtry Mannol Gdańsk 13
2 Kamil Gorczyca Kamil Gorczyca Filtry Mannol Gdańsk 9
3 Maciej Krupiński Maciej Krupiński Gazprom Gdańsk 8
- Jakub Filipek Jakub Filipek Leśniewski 8
5 Oliwier Bławat Oliwier Bławat Leśniewski 7

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Marek Widzicki Marek Widzicki Restauracyjka "Jeta co chceta" 3
- Maciej Osłowski Maciej Osłowski Team Currenda 3
3 Mikołaj Kreft Mikołaj Kreft Restauracyjka "Jeta co chceta" 2
- Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 2
5 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Filtry Mannol Gdańsk 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 27
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Leśniewski 21
3 Adrian Klimowicz Adrian Klimowicz Restauracyjka "Jeta co chceta" 20
4 Kamil Gorczyca Kamil Gorczyca Filtry Mannol Gdańsk 17
5 Jakub Filipek Jakub Filipek Leśniewski 16

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Team Currenda 4
- Mateusz Czecholiński Mateusz Czecholiński Team Currenda 4
3 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Leśniewski 3.5
4 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 3.4
5 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Marcin Pazdrąg Marcin Pazdrąg Team Currenda 2
- Artur Jażdżewski Artur Jażdżewski Maj Projekt 2
- Łukasz Dempc Łukasz Dempc Jurkom Chwaszczyno 2
- Konrad Wilczyński Konrad Wilczyński JTI Polska Sp. z o.o. 2
- Michał Dziubak Michał Dziubak JTI Polska Sp. z o.o. 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Arkadiusz Aruna Arkadiusz Aruna Maj Projekt 1
2 Łukasz Paszkiewicz Łukasz Paszkiewicz Restauracyjka "Jeta co chceta" 0.5
- Radosław Łaszczuk Radosław Łaszczuk Team Currenda 0.5
4 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Mannol Gdańsk 0.3
5 Michał Dziubak Michał Dziubak JTI Polska Sp. z o.o. 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Restauracyjka "Jeta co chceta" 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Grzegorz Musik Grzegorz Musik Restauracyjka "Jeta co chceta" 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies