I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 44
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 35
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto INTUUM 32
4 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 28
5 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 27

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Jan Kopania Jan Kopania Maj Projekt 4
2 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.7
3 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 3.2
4 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 3.1
5 Mateusz Osiński Mateusz Osiński Filtry Liqui Moly Gdańsk 2.8

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 30
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 29
3 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 22
4 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 21
5 Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak Wolfpack 20

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Łukasz Borawski Łukasz Borawski Hanza Lider Gdańsk 3
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 2.9
3 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 2.8
4 Karim Madani Karim Madani Ego Club Sopot 2.6
5 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 2.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 58
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 57
3 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 56
4 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 47
5 Mateusz Bujak Mateusz Bujak Decathlon Kartuska 45

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 5.6
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 5.2
3 Jan Kopania Jan Kopania Maj Projekt 5
4 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 4.8
5 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 4.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Marcin Pomorski Marcin Pomorski Jihad 3
2 Błażej Moszczyński Błażej Moszczyński Team Currenda 2
- Michał Tomasikiewicz Michał Tomasikiewicz INTUUM 2
- Łukasz Lejman Łukasz Lejman INTUUM 2
- Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Adam Dolotko Adam Dolotko Decathlon Kartuska 0.5
2 Ricardo Ricardo Akademia Gepetto 0.3
- Michał Tomasikiewicz Michał Tomasikiewicz INTUUM 0.3
- Marcin Pomorski Marcin Pomorski Jihad 0.3
5 Patryk Nowak Patryk Nowak Wolfpack 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies