EKSTRALIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 20
- Adam Juszczyński Adam Juszczyński Maj Projekt 20
3 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 19
4 Damian Podkański Damian Podkański Filtry Liqui Moly Gdańsk 16
- Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 16

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Leśniewski 3
2 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 2.7
3 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 2.2
4 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 2.2
5 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Filtry Liqui Moly Gdańsk 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 17
2 Dawid Karczewski Dawid Karczewski Ego Sopot 13
- Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Maj Projekt 13
4 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 12
5 Adam Juszczyński Adam Juszczyński Maj Projekt 10

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Dawid Karczewski Dawid Karczewski Ego Sopot 2.2
2 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 2
3 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 1.4
4 Jan Kopania Jan Kopania Maj Projekt 1.3
- Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 1.3

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 36
2 Adam Juszczyński Adam Juszczyński Maj Projekt 30
3 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 28
4 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 27
5 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar Maj Projekt 25

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 4.7
2 Dawid Karczewski Dawid Karczewski Ego Sopot 3.8
3 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 3.4
4 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 3
- Daniel Jakuszczonek Daniel Jakuszczonek Leśniewski 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Michał Hatała Michał Hatała Lambada Just Join IT 6
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 3
- Damian Podkański Damian Podkański Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
4 Szymon Mejer Szymon Mejer Leśniewski 2
- Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Michał Hatała Michał Hatała Lambada Just Join IT 1.2
2 Michał Kołodko Michał Kołodko Ego Sopot 0.5
3 Damian Podkański Damian Podkański Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.4
- Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 0.4
5 Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Artur Jażdżewski Artur Jażdżewski Maj Projekt 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Artur Jażdżewski Artur Jażdżewski Maj Projekt 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies