I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 40
2 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 25
3 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 24
- Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 24
5 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Radio Gdańsk 23

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 4.4
2 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
- Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek InPost Wyspiarze 3
- Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 3
5 Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 2.7

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 23
2 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 20
- Adam Bianga Adam Bianga DRE Producent Drzwi 20
4 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar GPRDiK 18
5 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 17

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Duslan Musa Duslan Musa TAI Work Sp. z o.o. 3
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 2.9
3 Wojciech  Uzar Wojciech Uzar GPRDiK 2.3
4 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 2.2
5 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 2.1

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 60
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 44
3 Mateusz Kujawa Mateusz Kujawa GPRDiK 36
- Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 36
5 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 35

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Kajetan Taube Kajetan Taube Cuarto Invest 6.7
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Club Sopot 5.5
3 Tomasz Preizner Tomasz Preizner Ego Club Sopot 4.4
4 Krzysztof Rusinek Krzysztof Rusinek InPost Wyspiarze 4
- Marcin Dampc Marcin Dampc Ego Club Sopot 4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 3
- Piotr Sekuła Piotr Sekuła LeviCare.pl 3
3 Grzegorz Gulczyński Grzegorz Gulczyński RWS Gdańsk 2
- Dariusz Męcikalski Dariusz Męcikalski Gang Lambady 2
- Piotr Formela Piotr Formela Radio Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Sebastian Szulc Sebastian Szulc GPRDiK 1
- Przemysław Dembek Przemysław Dembek LeviCare.pl 1
3 Przemysław Czerwiński Przemysław Czerwiński RWS Gdańsk 0.5
- Lennard Schattlach Lennard Schattlach Team Currenda 0.5
- Michał Omilianowicz Michał Omilianowicz Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.5

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 1
- Sebastian Sypniewski Sebastian Sypniewski RWS Gdańsk 1
- Karol Adamiuk Karol Adamiuk RWS Gdańsk 1
- Jacek Jadanowski Jacek Jadanowski RWS Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Jacek Jadanowski Jacek Jadanowski RWS Gdańsk 0.1
2 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Liqui Moly Gdańsk 0.1
3 Karol Adamiuk Karol Adamiuk RWS Gdańsk 0.1
4 Sebastian Sypniewski Sebastian Sypniewski RWS Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies