III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz Seaonics 34
2 Michał Gajewski Michał Gajewski Gdańskie Autobusy i Tramwaje 17
3 Paweł Pianka Paweł Pianka Gdańskie Autobusy i Tramwaje 16
4 Daniel Szulc Daniel Szulc Pomorski Urząd Wojewódzki 12
5 Wojciech Michalec Wojciech Michalec Pomorski Urząd Wojewódzki 11

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz Seaonics 4.3
2 Michał Gajewski Michał Gajewski Gdańskie Autobusy i Tramwaje 2.8
3 Wojciech Michalec Wojciech Michalec Pomorski Urząd Wojewódzki 2.8
4 Paweł Pianka Paweł Pianka Gdańskie Autobusy i Tramwaje 2.3
5 Maciej Rompczyk Maciej Rompczyk Rover Grupo 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Michał Gajewski Michał Gajewski Gdańskie Autobusy i Tramwaje 14
2 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 13
3 Damian Marek Damian Marek Renocar Paladyni Prawilności 12
4 Paweł Wyrzykowski Paweł Wyrzykowski Pomorski Urząd Wojewódzki 11
5 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz Seaonics 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Michał Gajewski Michał Gajewski Gdańskie Autobusy i Tramwaje 2.3
2 Damian Marek Damian Marek Renocar Paladyni Prawilności 2
3 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 1.9
4 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 1.8
5 Paweł Wyrzykowski Paweł Wyrzykowski Pomorski Urząd Wojewódzki 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz Seaonics 43
2 Michał Gajewski Michał Gajewski Gdańskie Autobusy i Tramwaje 31
3 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 22
4 Paweł Pianka Paweł Pianka Gdańskie Autobusy i Tramwaje 21
5 Damian Marek Damian Marek Renocar Paladyni Prawilności 19

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Sylwester Dziewiałtowicz Sylwester Dziewiałtowicz Seaonics 5.4
2 Michał Gajewski Michał Gajewski Gdańskie Autobusy i Tramwaje 5.2
3 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 3.3
- Wojciech Michalec Wojciech Michalec Pomorski Urząd Wojewódzki 3.3
5 Daniel Szulc Daniel Szulc Pomorski Urząd Wojewódzki 3.2

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Paweł Borawski Paweł Borawski Dekpol S.A. 4
2 Paweł Brzostek Paweł Brzostek Coincasso.com Team 3
3 Jakub Karamara Jakub Karamara Content marketing TXT4SEO 2
- Karol Pławiński Karol Pławiński Seaonics 2
- Mateusz Wieczorek Mateusz Wieczorek Dekpol S.A. 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Paweł Borawski Paweł Borawski Dekpol S.A. 1.3
2 Artur Thomas Artur Thomas Coincasso.com Team 1
3 Dawid Kłos Dawid Kłos Kwestia Iloma 0.7
4 Jose Maria Bayon Gomez Jose Maria Bayon Gomez Rover Grupo 0.5
5 Paweł Brzostek Paweł Brzostek Coincasso.com Team 0.4

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Kornel Głuchowski Kornel Głuchowski Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 1
- Adam Maroski Adam Maroski Seaonics 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Adam Maroski Adam Maroski Seaonics 0.1
- Kornel Głuchowski Kornel Głuchowski Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies