III LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Zabrani 34
2 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 17
3 Oskar Holz Oskar Holz Pomorski Urząd Wojewódzki 16
4 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 15
5 Piotr Kalkowski Piotr Kalkowski Interki 14

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Zabrani 4.3
2 Oskar Holz Oskar Holz Pomorski Urząd Wojewódzki 2.7
3 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 2.5
4 Oliver Lewandowski Oliver Lewandowski Zabrani 2.3
5 Filip Śliżewski Filip Śliżewski Pomorski Urząd Wojewódzki 2.2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Zabrani 15
2 Daniel Szulc Daniel Szulc Pomorski Urząd Wojewódzki 13
3 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 10
- Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 10
- Mateusz Patera Mateusz Patera Pomorski Urząd Wojewódzki 10

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Oliver Lewandowski Oliver Lewandowski Zabrani 2.3
2 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Zabrani 1.9
3 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 1.7
- Filip Śliżewski Filip Śliżewski Pomorski Urząd Wojewódzki 1.7
5 Daniel Szulc Daniel Szulc Pomorski Urząd Wojewódzki 1.6

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Zabrani 49
2 Jacek Fularczyk Jacek Fularczyk Gdańskie Autobusy i Tramwaje 27
3 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 25
4 Filip Śliżewski Filip Śliżewski Pomorski Urząd Wojewódzki 23
5 Paweł Grabowski Paweł Grabowski Żurawie 22

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Hubert Kozieł Hubert Kozieł Zabrani 6.1
2 Oliver Lewandowski Oliver Lewandowski Zabrani 4.5
3 Hubert Wieczorek Hubert Wieczorek Pomorski Urząd Wojewódzki 4.2
4 Filip Śliżewski Filip Śliżewski Pomorski Urząd Wojewódzki 3.8
5 Oskar Holz Oskar Holz Pomorski Urząd Wojewódzki 3.7

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Vitalii Skrypai Vitalii Skrypai Optima Gdańsk 3
2 Artur Ramczykowski Artur Ramczykowski Ankara FC 2
- Szymon Pudło Szymon Pudło Hair-Shop SamSon Sopot 2
- Michał Kreft Michał Kreft Orły Bogdana 2
5 Jakub Karamara Jakub Karamara Content marketing TXT4SEO 1

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Nazar Kovalkovskyi Nazar Kovalkovskyi Optima Gdańsk 0.5
2 Michał Kreft Michał Kreft Orły Bogdana 0.4
3 Vitalii Skrypai Vitalii Skrypai Optima Gdańsk 0.4
4 Szymon Pudło Szymon Pudło Hair-Shop SamSon Sopot 0.3
- Artur Ramczykowski Artur Ramczykowski Ankara FC 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies