II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 29
2 Maciej Umanski Maciej Umanski TechWind-PSG 14
3 Tomasz Zgliński Tomasz Zgliński FC RedTube 13
4 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 12
5 Jakub Lis Jakub Lis Elektrycy Zeus 11

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Dominik Malanowski Dominik Malanowski Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 5
2 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 3.6
3 Karol Szopiński Karol Szopiński ROL.KO 3
4 Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Płotex Meble 2.5
5 Szymon Owczarek Szymon Owczarek Orły Północy Drużyna Antosia 2.3

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 12
2 Adam Żygowski Adam Żygowski FC RedTube 11
3 Bartłomiej Fila Bartłomiej Fila HK Finance 10
- Denis Zabelin Denis Zabelin FT Adrenalin 10
5 Andrii Savchenko Andrii Savchenko FT Adrenalin 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Karol Grabowski Karol Grabowski aptekagemini.pl 2
2 Jakub Żubrowski Jakub Żubrowski Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 1.5
- Dawid Torłop Dawid Torłop ROL.KO 1.5
- Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 1.5
- Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Płotex Meble 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 41
2 Jakub Żubrowski Jakub Żubrowski Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 20
- Szymon Kamiński Szymon Kamiński Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 20
4 Maciej Umanski Maciej Umanski TechWind-PSG 18
- Andrii Savchenko Andrii Savchenko FT Adrenalin 18

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 5.1
2 Dominik Malanowski Dominik Malanowski Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 5
3 Karol Szopiński Karol Szopiński ROL.KO 4
- Karol Kowalczyk Karol Kowalczyk Płotex Meble 4
5 Jakub Żubrowski Jakub Żubrowski Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 3.3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 3
- Michał Rybczyński Michał Rybczyński Orły Północy Drużyna Antosia 3
3 Maciej Klimowicz Maciej Klimowicz Elektrycy Zeus 2
- Tomasz Tekieli Tomasz Tekieli Oliwa Do Ognia 2
- Artur Bubienko Artur Bubienko Oliwa Do Ognia 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Karol Szopiński Karol Szopiński ROL.KO 0.5
2 Maciej Klimowicz Maciej Klimowicz Elektrycy Zeus 0.4
3 Robert Makuch Robert Makuch Płotex Meble 0.4
- Michał Rybczyński Michał Rybczyński Orły Północy Drużyna Antosia 0.4
5 Piotr Ramotowski Piotr Ramotowski Oliwa Do Ognia 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 1
- Bartosz Kulawy Bartosz Kulawy TechWind-PSG 1
- Mikhail Bar Mikhail Bar FT Adrenalin 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Mikhail Bar Mikhail Bar FT Adrenalin 0.3
2 Łukasz Jagodziński Łukasz Jagodziński Oliwa Do Ognia 0.2
3 Bartosz Kulawy Bartosz Kulawy TechWind-PSG 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies