II LIGA GRUPA "B" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 19
2 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 18
3 Jakub Lis Jakub Lis Elektrycy Zeus 16
4 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 14
- Dawid Torłop Dawid Torłop ROL.KO 14

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Łukasz Olszówka Łukasz Olszówka KLIDO 3
2 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 2.6
3 Piotr Zubkowicz Piotr Zubkowicz Crème de la Crème 2.4
- Daniel Jastrzębski Daniel Jastrzębski DAC.digital 2.4
5 Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 2.4

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 18
2 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 16
3 Karol Wierzba Karol Wierzba ROL.KO 11
- Jakub Lis Jakub Lis Elektrycy Zeus 11
- Adam Czarnecki Adam Czarnecki Sportowe Świry Gdańsk 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Adam Piątkowski Adam Piątkowski Crème de la Crème 3
2 Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 2.3
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 2
4 Daniel Jastrzębski Daniel Jastrzębski DAC.digital 1.8
5 Artur Kowalczyk Artur Kowalczyk Max Laufer 1.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 37
2 Jakub Lis Jakub Lis Elektrycy Zeus 27
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 23
4 Michał Bartnicki Michał Bartnicki ROL.KO 22
5 Daniel Jastrzębski Daniel Jastrzębski DAC.digital 21

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Adam Piątkowski Adam Piątkowski Crème de la Crème 4.7
2 Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 4.6
3 Daniel Jastrzębski Daniel Jastrzębski DAC.digital 4.2
4 Szymon Kamiński Szymon Kamiński Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 3.5
5 Jakub Lis Jakub Lis Elektrycy Zeus 3.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Bartosz Pfeiffer Bartosz Pfeiffer Cafe Ferber 4
2 Adam Galanek Adam Galanek Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 2
- Konrad Nawrocki Konrad Nawrocki Elektrycy Zeus 2
- Miłosz Majcher Miłosz Majcher Cafe Ferber 2
- Rafał Mróz Rafał Mróz Cafe Ferber 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Filip Nyczka Filip Nyczka DAC.digital 0.7
- Bartosz Pfeiffer Bartosz Pfeiffer Cafe Ferber 0.7
3 Rafał Mróz Rafał Mróz Cafe Ferber 0.5
- Bartosz Grzybowski Bartosz Grzybowski Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz 0.5
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 0.4

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Crème de la Crème 1
- Igor Kozian Igor Kozian DAC.digital 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Przemysław  Konieczny Przemysław Konieczny Crème de la Crème 0.3
2 Igor Kozian Igor Kozian DAC.digital 0.3

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies