II LIGA GRUPA "A" Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 28
2 Jan Fedorowicz Jan Fedorowicz Korporats 12
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 11
- Kuba Kąkol Kuba Kąkol Ambit Pokrycia Dachowe 11
5 Szymon Kupniewski Szymon Kupniewski Korporats 10

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Damian Giliga Damian Giliga Korporacja Budowlana DORACO 4
2 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 3.1
3 Damian Garbacik Damian Garbacik SKORMET-Działkowicze Siedlce 2
- Jakub Poźniak Jakub Poźniak Korporacja Budowlana DORACO 2
- Tomasz Poźniak Tomasz Poźniak Aplitt 2

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 16
2 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik Ambit Pokrycia Dachowe 11
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 9
- Przemysław Urbański Przemysław Urbański Korporacja Budowlana DORACO 9
- Aleks Hillar Aleks Hillar SKORMET-Działkowicze Siedlce 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Seweryn Kąkol Seweryn Kąkol GCE 3
- Przemysław Urbański Przemysław Urbański Korporacja Budowlana DORACO 3
3 Patrycjusz Kosik Patrycjusz Kosik Ambit Pokrycia Dachowe 1.8
4 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 1.8
5 Tomasz Malkowski Tomasz Malkowski Korporacja Budowlana DORACO 1.8

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 44
2 Jan Fedorowicz Jan Fedorowicz Korporats 21
3 Przemysław  Gornowicz Przemysław Gornowicz Crème de la Crème 20
4 Aleks Hillar Aleks Hillar SKORMET-Działkowicze Siedlce 19
5 Kuba Kąkol Kuba Kąkol Ambit Pokrycia Dachowe 18

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Emil Szymczewski Emil Szymczewski GCE 4.9
2 Seweryn Kąkol Seweryn Kąkol GCE 4
- Damian Giliga Damian Giliga Korporacja Budowlana DORACO 4
4 Przemysław Urbański Przemysław Urbański Korporacja Budowlana DORACO 3.3
5 Tomasz Poźniak Tomasz Poźniak Aplitt 3

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 3
- Damian Waś Damian Waś Jurkom Chwaszczyno 3
- Radosław Bakulski Radosław Bakulski SKORMET-Działkowicze Siedlce 3
4 Wojciech Baran Wojciech Baran Aplitt 2
- Kamil Mayer Kamil Mayer Korporats 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Paweł Michalec Paweł Michalec ALFA - PPiTM - AN-BUD 1
2 Łukasz Żmijewski Łukasz Żmijewski Korporats 0.6
3 Damian Waś Damian Waś Jurkom Chwaszczyno 0.4
4 Radosław Bakulski Radosław Bakulski SKORMET-Działkowicze Siedlce 0.4
5 Karol Lenio Karol Lenio Ambit Pokrycia Dachowe 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Maciej Sikorski Maciej Sikorski Korporacja Budowlana DORACO 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Maciej Sikorski Maciej Sikorski Korporacja Budowlana DORACO 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies