I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 38
2 Sebastian Drażba Sebastian Drażba Jihad 17
- Ernest Skórka Ernest Skórka Akademia Gepetto 17
4 Bartłomiej Rutyna Bartłomiej Rutyna Autos Gumisie 14
5 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 13

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 4.2
2 Sebastian Drażba Sebastian Drażba Jihad 2.8
3 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 2.8
4 Marek Widzicki Marek Widzicki Pizzeria "Jeta co chceta" 2.3
5 Ernest Skórka Ernest Skórka Akademia Gepetto 2.1

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 19
2 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 15
3 Marcin Piotrowski Marcin Piotrowski Jihad 13
4 Ernest Skórka Ernest Skórka Akademia Gepetto 10
5 Piotr Jasiński Piotr Jasiński Jihad 9

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Tomasz Broner Tomasz Broner Pizzeria "Jeta co chceta" 2.5
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 2.1
3 Piotr Jasiński Piotr Jasiński Jihad 1.8
4 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 1.7
- Piotr  Gierałtowski Piotr Gierałtowski Admetal 1.7

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 53
2 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 32
3 Ernest Skórka Ernest Skórka Akademia Gepetto 27
4 Sebastian Drażba Sebastian Drażba Jihad 23
5 Marcin Piotrowski Marcin Piotrowski Jihad 20

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Patryk Krause Patryk Krause Styrta Wrzeszcz FC 5.9
2 Sebastian Drażba Sebastian Drażba Jihad 3.8
3 Waldemar Szpręglewski Waldemar Szpręglewski Akademia Gepetto 3.8
4 Marek Widzicki Marek Widzicki Pizzeria "Jeta co chceta" 3.7
5 Łukasz Boroń Łukasz Boroń Styrta Wrzeszcz FC 3.6

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Rafał Loda Rafał Loda DCT Gdańsk 3
- Adrian Klimowicz Adrian Klimowicz Pizzeria "Jeta co chceta" 3
3 Amadeusz Szewczyk Amadeusz Szewczyk URBAN'ER 2
- Kamil Nadratowski Kamil Nadratowski Hanza Lider Gdańsk 2
- Jakub Krutul Jakub Krutul Styrta Wrzeszcz FC 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Adrian Klimowicz Adrian Klimowicz Pizzeria "Jeta co chceta" 0.5
- Norbert Jarząbek Norbert Jarząbek Admetal 0.5
3 Rafał Loda Rafał Loda DCT Gdańsk 0.4
4 Marcin Sternik Marcin Sternik Cafe Ferber 0.3
- Dmytro Hontaruk Dmytro Hontaruk DCT Gdańsk 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Mateusz Zabłocki Mateusz Zabłocki Cafe Ferber 1
- Damian Klimowicz Damian Klimowicz Pizzeria "Jeta co chceta" 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Damian Klimowicz Damian Klimowicz Pizzeria "Jeta co chceta" 0.3
2 Mateusz Zabłocki Mateusz Zabłocki Cafe Ferber 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies