EKSTRALIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Adam Duda Adam Duda Lambada Just Join IT 32
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 30
3 Krzysztof Puto Krzysztof Puto INTUUM 17
4 Michał Wachowski Michał Wachowski Team Currenda 12
- Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 12

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Adam Duda Adam Duda Lambada Just Join IT 4
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 3.3
3 Kacper Rapińczuk Kacper Rapińczuk Leśniewski 3
- Robert Hirsz Robert Hirsz Ego Sopot 3
5 Grzegorz Gulczyński Grzegorz Gulczyński INTUUM 2.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Mateusz Kobyliński Mateusz Kobyliński Lambada Just Join IT 21
2 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 16
3 Marek Orzoł Marek Orzoł Leśniewski 14
4 Kamil Borkowski Kamil Borkowski Filtry Mannol Gdańsk 13
5 Dominik Kukowski Dominik Kukowski Leśniewski 11

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 8
2 Jan Kopania Jan Kopania Maj Projekt 3
3 Robert Hirsz Robert Hirsz Ego Sopot 2.7
4 Mateusz Kobyliński Mateusz Kobyliński Lambada Just Join IT 2.3
5 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Lambada Just Join IT 2

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 46
2 Adam Duda Adam Duda Lambada Just Join IT 42
3 Mateusz Kobyliński Mateusz Kobyliński Lambada Just Join IT 25
4 Krzysztof Puto Krzysztof Puto INTUUM 23
5 Jakub Domżalski Jakub Domżalski Team Currenda 21

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Filip Sosnowski Filip Sosnowski Team Currenda 10
2 Robert Hirsz Robert Hirsz Ego Sopot 5.7
3 Adam Duda Adam Duda Lambada Just Join IT 5.3
4 Mateusz Dampc Mateusz Dampc Team Currenda 5.1
5 Cezary Dobrzelecki Cezary Dobrzelecki Lambada Just Join IT 4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 4
2 Tomasz Wityk Tomasz Wityk Team Currenda 3
3 Patryk Gabrukiewicz Patryk Gabrukiewicz Maj Projekt 2
- Mateusz Kobyliński Mateusz Kobyliński Lambada Just Join IT 2
- Jakub Filipek Jakub Filipek Leśniewski 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 1
- Jakub Sigda Jakub Sigda Leśniewski 1
- Kamil Drozdowski Kamil Drozdowski INTUUM 1
4 Kacper Koss Kacper Koss Leśniewski 0.5
- Patryk Kamola Patryk Kamola Filtry Mannol Gdańsk 0.5

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Damian Podkański Damian Podkański Filtry Mannol Gdańsk 1
- Piotr Wardowski Piotr Wardowski Filtry Mannol Gdańsk 1
- Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 1
- Andrzej Kaszuba Andrzej Kaszuba Ego Sopot 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Andrzej Kaszuba Andrzej Kaszuba Ego Sopot 0.5
2 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Filtry Mannol Gdańsk 0.2
- Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 0.2
4 Damian Podkański Damian Podkański Filtry Mannol Gdańsk 0.2

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies