I LIGA Statystyki Indywidualne

BRAMKIBRAMKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół BRAMKI
1 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 54
2 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Sopot 36
3 Kacper Łazaj Kacper Łazaj Vetrex Impro Trójmiasto 35
4 Patryk Chudy Patryk Chudy Maj Projekt 27
5 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 25

ŚREDNIA BRAMEKŚREDNIA BRAMEK

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. BRAMEK
1 Maciej Zając Maciej Zając Vetrex Impro Trójmiasto 7
- Maciej Zając Maciej Zając AST Wolkus Wrzeszcz 7
3 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Sopot 4.5
- Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 4.5
5 Kacper Łazaj Kacper Łazaj Vetrex Impro Trójmiasto 3.5

ASYSTYASYSTY

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ASYSTY
1 Dawid Karczewski Dawid Karczewski InPost Wyspiarze 27
2 Maciej Osłowski Maciej Osłowski Ego Sopot 21
3 Michał Wachowski Michał Wachowski Team Currenda 19
4 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 18
- Filip Sosnowski Filip Sosnowski InPost Wyspiarze 18

ŚREDNIA ASYSTŚREDNIA ASYST

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. ASYST
1 Maciej Zając Maciej Zając AST Wolkus Wrzeszcz 3
- Maciej Zając Maciej Zając Vetrex Impro Trójmiasto 3
- Mikołaj Kowalski Mikołaj Kowalski Maj Projekt 3
- Dawid Karczewski Dawid Karczewski InPost Wyspiarze 3
5 Michał Kołodko Michał Kołodko Ego Sopot 2.5

PUNKTACJA KANADYJSKAPUNKTACJA KANADYJSKA

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół PKT. KANAD
1 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 65
2 Dawid Karczewski Dawid Karczewski InPost Wyspiarze 52
3 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Sopot 50
4 Kacper Łazaj Kacper Łazaj Vetrex Impro Trójmiasto 47
5 Krzysztof Kwasny Krzysztof Kwasny Filtry Mannol Gdańsk 43

ŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJŚREDNIA PUNKTACJI KANADYJSKIEJ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŚR. KANAD
1 Maciej Zając Maciej Zając AST Wolkus Wrzeszcz 10
- Maciej Zając Maciej Zając Vetrex Impro Trójmiasto 10
3 Damian Kugiel Damian Kugiel Ego Sopot 6.3
4 Dawid Karczewski Dawid Karczewski InPost Wyspiarze 5.8
5 Mateusz Dampc Mateusz Dampc InPost Wyspiarze 5.4

ŻÓŁTE KARTKIŻÓŁTE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK
1 Mateusz Pańko Mateusz Pańko Lambada Just Join IT 3
- Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski INTUUM 3
- Tomasz Prusko Tomasz Prusko Lambada Just Join IT 3
4 Radosław Szuba Radosław Szuba Filtry Mannol Gdańsk 2
- Damian Podkański Damian Podkański Filtry Mannol Gdańsk 2

ŻÓŁTE KARTKI NA MECZŻÓŁTE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół ŻK/M
1 Remigiusz Smętek Remigiusz Smętek Radio Gdańsk 1
2 Mateusz Goerke Mateusz Goerke INTUUM 0.7
3 Mateusz Imianowski Mateusz Imianowski Ego Sopot 0.3
- Tomasz Możejko Tomasz Możejko Vetrex Impro Trójmiasto 0.3
- Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski INTUUM 0.3

CZERWONE KARTKICZERWONE KARTKI

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK
1 Piotr Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski Lambada Just Join IT 1
- Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski INTUUM 1
- Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 1
- Łukasz Lejman Łukasz Lejman INTUUM 1
- Piotr Wardowski Piotr Wardowski Filtry Mannol Gdańsk 1

CZERWONE KARTKI NA MECZCZERWONE KARTKI NA MECZ

Pozycja   Imię i nazwisko Zespół CK/M
1 Piotr Wardowski Piotr Wardowski Filtry Mannol Gdańsk 0.1
- Ashot Tarverdyan Ashot Tarverdyan AST Wolkus Wrzeszcz 0.1
3 Jakub Marcinowski Jakub Marcinowski INTUUM 0.1
4 Piotr Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski Lambada Just Join IT 0.1
5 Łukasz Lejman Łukasz Lejman INTUUM 0.1

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies