„marian_9” ponownie najlepszy

Poprzednia runda zaowocowała wieloma strzałami w „10” i wysokim wynikiem punktowym, natomiast na przestrzeni ostatnich dni tylko raz udało się perfekcyjnie wytypować rezultat spotkania. Maksymalną zdobycz za mecz Teamu Currenda z Lambadą Just Join IT ustrzelił „marian_9”, który po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy.


Kilka dni temu rywalizacja o zwycięstwo była naprawdę zacięta, a uczestnicy naszej bukmacherskiej zabawy wysoko zawiesili sobie poprzeczkę, odnotowując świetne wyniki. Poprzednią rundę z 26 punktami i dwoma perfekcyjnymi strzałami wygrał „marian_9”, który tym razem uzbierał 20 oczek, nie myląc się przy obstawianiu rezultatu meczu Ekstraligi. Taka wartość wystarczyła, by ponownie okazać się najlepszym w rozgrywkach PL3-BET, za to obsada pozostałych stopni podium prezentuje się inaczej niż ostatnio. Drugie miejsce zajął bowiem „Łukasz”, a nieco niżej sklasyfikowany został „Wlochu”. W czołówce tłok zatem nie zapanował, co było korzystne dla zwycięzcy tego etapu, który w „generalce” wyraźnie odjechał stawce. Nad usytuowanymi ex aequo na drugiej pozycji „rudym” i „adim1317” ma już 14 punktów przewagi, a z taką intuicją ma duże szanse, by zostać najlepszym Typerem obecnej edycji.

 


Pozdrawiamy

Zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies