Majowie wracają do gry

Siedemnaście dni nie oglądaliśmy w akcji reprezentantów Maj Projekt, którzy powrócą na murawę meczem z Lambadą Just Join IT. Na zapleczu elity zmierzą się ze sobą Styrta Wrzeszcz FC oraz Admetal. Zespoły te Jesienią wygrały rywalizację na poziomie drugiej ligi. Już 11. pojedynek w bieżącej kampanii rozegra Polpharma Biologics. Rywalem Farmaceutów podczas czwartkowego wieczoru będzie SOLVEO. 


Mecz numer 1

 

Polpharma Biologics – SOLVEO     IV LIGA, AWFiS 1, godzina 20:00

 

Pierwszym meczem czwartkowych zmagań Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL będzie pojedynek w czwartej lidze. W rolach głównych wystąpią reprezentanci Polpharmy Biologics oraz SOLVEO. Znacznie więcej szans na zwycięstwo daje się Farmaceutom, którzy na tym samym placu gry, dokładnie tydzień temu, pokonali Legendarni.com. Granatowi rozgrywają sezon w niezwykle szybkim tempie i pod względem liczby spotkań są najlepsi w swojej grupie. Ich wieczorni rywale odbyli trzy pojedynki mniej i nadal na ich koncie widniej tylko jedno zwycięstwo.

Ciekawostki:

 

 


Gol Krzysztofa Letkowskiego jest nominowany do nagrody za najładniejszą bramkę tygodnia

 

Farmaceuci jako pierwsi w tej grupie rozegrają już 11. mecz


SOLVEO straciło o 20 goli więcej od dzisiejszych przeciwników (34:54)


Biali nie zdobyli w poprzedniej kolejce żadnej bramkiNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 2

 

TechWind-PSG – Oliwa Do Ognia       II LIGA GRUPA „B”, AWFiS 2, godzina 20:00

 

Oba zespoły znajdują się na zupełnie innym etapie rozgrywek Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Oliwa Do Ognia to już wielka i uznana marka, która w przeszłości pod szyldem Zaspy Team sięgała po koronę najlepszej ekipy naszej ligi. Dla Granatowych z kolei największym sukcesem jest jak dotąd złoto podczas rozgrywek na trzecim poziomie w poprzedniej trawiastej edycji. TechWind-PSG musi zatem jeszcze zapracować na uznanie, które niewątpliwie posiadają wieczorni konkurenci. Na boisku nie będzie jednak widać respektu dla zasług Oliwy do Ognia, gdyż młodsi gracze zapowiadają, że liczą się dla nich tylko trzy punkty i awans do I ligi!

Ciekawostki:

 

 


Oba zespoły zdobyły w ostatniej kolejce sześć goli

 

Tomasz Możejko zaliczył na naszych boiskach dokładnie 100 asyst


Obie ekipy na AWFiS jeszcze nie przegrały w tym sezonie


Granatowi tracą średnio trzy gole na meczNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 3

 

Jurkom Chwaszczyno – Aplitt       II  LIGA GRUPA „A”, AWFiS 3, godzina 20:00

 

Pierwszą kolejkę zmagań zakończymy starciem dwóch znanych i cenionych marek. Jurkom Chwaszczyno bije swoje rekordy i zremisował już trzy spotkania, rozgrywając ich przy tym dopiero sześć. Pomarańczowi cały czas toczą niezwykle wyrównane boje, a ich mecze tak samo jak podczas rewelacyjnej dla nich edycji halowej ogląda się z zapartym tchem. Aplitt z kolei dokonał małych korekt w składzie i zakontraktował m.in. Tomasza Poźniaka. Zieloni prezentują się teraz jeszcze lepiej i jako jedyni pokonali Ambit Pokrycia Dachowe. Czy Jurkom Chwaszczyno będzie ich kolejną ofiarą?

 

 
Ciekawostki:

 

 


Damian Waś w przypadku otrzymania napomnienia będzie musiał pauzować w następnym meczu

 

W meczach obu ekip padały po 54 gole


Jurkom wygrał ostatni mecz tych zespołów 3:2


Mateusz Wojciechowski zdobył na naszych boiskach dokładnie 100 goliNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 4

 

GCE – ALFA-PPiTM-AN-BUD     II LIGA GRUPA „A”, AWFiS 1, godzina 21:00

 

Drugą kolejkę rozgrywek zainaugurujemy bojem na poziomie drugiej ligi. Na murawę wyjdą reprezentanci Gdańskiego Centrum Edukacji oraz ALFY-PPiTM-AN-BUD. Wyżej w tabeli znajdują się podopieczni Grzegorza Szymczewskiego, którzy uchodzą za jedną z największych rewelacji obecnych rozgrywek. Zespół ten udowadnia, że pomimo wielu lat stażu zawsze można się czegoś nauczyć i wprowadzić do swojej gry nowe schematy, które przynoszą powodzenie. Niebieskim nie idzie już tak dobrze i dla pewności ligowego bytu muszą w najbliższym czasie nadejść kolejne wygrane.

 
Ciekawostki:

 

 


Niebiescy już teraz posiadają więcej punktów niż w całej poprzedniej edycji

 

Trzy z czterech ostatnich spotkań Zielonych kończyło się rezultatem 6:4


Obie ekipy przegrały ostatnie mecze dwoma golami


Arkadiusz Gromko zdobył w naszej lidze dokładnie 250 punktówNasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 5

 

Admetal – Styrta Wrzeszcz FC     I LIGA, AWFiS 2, godzina 21:00

 

Wieczorni konkurenci jeszcze Jesienią rywalizowali na poziomie drugiej ligi, gdzie radzili sobie tak dobrze, że obecnie przychodzi im się mierzyć już na zapleczu elity. W niej znacznie lepiej odnalazła się Styrta Wrzeszcz FC, która wygrywa mecz za meczem i niemal od pierwszej kolejki zasiada na fotelu lidera tabeli. Po drugiej stronie barykady znajdują się z kolei podopieczni Tomasza Pietrowicza, którzy uzbierali sześć oczek i z takim dorobkiem zamykają hierarchię I ligi. Biali na ostatnim pojedynku pojawili się tylko w czterech. Czy kapitan zdołał uporać się już z kłopotami kadrowymi, a jego ekipa powalczy jeszcze o utrzymanie?

 

 Ciekawostki:

 

 


Obie ekipy wygrały Jesienią zmagania na poziomie drugiej ligi

 

Patryk Krause to wtorkowy „Debeściak Dnia”


Piotr Gierałtowski już w sobotę będzie obchodził urodziny


W meczach Styrty Wrzeszcz FC padło dokładnie sto goli w tym sezonieNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 6

 

Lambada Just Join IT – Maj Projekt     EKSTRALIGA, AWFiS 3, godzina 21:00

 

Pierwszy raz podczas wiosennej kampanii zmierzą się ze sobą reprezentanci Lambady Just Join IT oraz Maj Projekt. Podopieczni Artura Jażdżewskiego w związku z urlopem kapitana zrobili sobie dłuższą przerwę od naszych rozgrywek i na murawę wrócą po 17. dniach. W znacznie bardziej systematycznym rytmie meczowym znajdują się gracze Piotr Nowosielskiego, którzy dokładnie tydzień temu pokonali AST Wolkus Wrzeszcz i udowodnili kibicom aspiracje medalowe. Maj Projekt musi uciekać spod topora, bo póki co zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Czy dziś poprawi już swoją sytuację?

 

 Ciekawostki:

 

 


Oba jesienne mecze tych ekip padły łupem Majów

 

Lambada Just Join IT zdobyła 50 goli, a jej rywale tyle samo ich stracili


Najwięcej punktów w poprzednim boju tych ekip zdobył Adam Juszczyński


Majowie rozegrali w naszej lidze o 70 spotkań więcej (304-234)Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

Pozdrawiamy

Zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies