Pierwsze szanse do rewanżu

Już poniedziałkowego wieczoru dojdzie do trzech rewanżowych spotkań na poziomie Ekstraligi. We wcześniejszych kolejkach Maj Projekt uległ Ego Sopot, Leśniewski pokonał INTUUM, a Filtry Mannol Gdańsk podzieliły się punktami z AST Wolkus Wrzeszcz. Dziś te zespoły ponownie staną ze sobą w szranki. Pierwszy raz szerokiej publiczności PL3 R-GOL zaprezentują się gracze Renocar Paladyni Prawilności, którzy w historycznym boju zmierzą się z Simpro. Premierowe punkty na nawierzchni trawiastej są także celem Pizzerii „Jeta co chceta”.
Mecz numer 1

 

Hotel Orle – KKS Browar Lubrow     IV LIGA, Gedania 1, godzina 20:25

 

Czwarty tydzień rozgrywek zainaugurujemy bojem pomiędzy Hotelem Orle i KKS Browar Lubrow. Obie ekipy podchodzą do tego pojedynku w wyśmienitych nastrojach, ponieważ w ostatniej kolejce zgarnęły trzy punkty. Dla obu przy okazji było to premierowe zwycięstwa na Wiosnę. W siłę szczególnie rośnie ekipa prowadzona przez Macieja Zdanowskiego, która już od początku kampanii zaskakuje kibiców swoją bardzo przyjemną dla oka grą. Apetyty rosną w miarę jedzenia, dlatego ciągle czekamy na więcej. Która z ekip dziś pójdzie za ciosem?

 Ciekawostki:

 


Hotel Orle po ostatniej wygranej wskoczył na 150. miejsce  w Tabeli Wszech Czasów

 

Obie ekipy posiadają identyczny bilans bramek w obecnym sezonie (8:9)


Niebiescy stracili w naszej lidze dokładnie 1600 goli


Paweł Skałuba właśnie zadebiutował w szeregach Hotelu OrleNasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 2

 

Pizzeria „Jeta co chceta” – Autos Gumisie    I LIGA, Gedania 2, godzina 20:25

 

Inaczej pierwsze pojedynki na nawierzchni trawiastej wyobrażali sobie podopieczni Patryka Króla, którzy po znakomitym debiutanckim sezonie Zima 2019/2020, pragnęli Wiosną powtórzyć ten sukces. Otwarte boiska przywitały ich dwoma porażkami, które znacznie skomplikowały Pizzerii „Jeta co chceta” drogę na szczyt. Trzeci pojedynek zapowiada się równie ciężko, ponieważ po drugiej stronie barykady staną Autos Gumisie, które już od lat znajdują się w czołówce. Trzecia porażka braci Musików czy Dominika Depty praktycznie przekreśliłaby ich szansę na awans, dlatego spodziewamy się najlepszej wersji tej ekipy.

 Ciekawostki:

 


Bartłomiej Rutyna zdobył w naszej lidze dokładnie 150 punktów

 

Jacek Benderski został nowym graczem drużyny Patryka Króla


Autos Gumisie w tej edycji jeszcze nie opuściły obiektu Gedanii Gdańsk


Gumisie w poprzednie kolejce prowadziły 3:0, a pomimo to przegrały 4:3Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 3

 

Szopa600 – aptekagemini.pl      II LIGA GRUPA „B”, Gedania 3, godzina 20:25

 

Po ciężkim początku sezonu odbiła się już Szopa600, która w trzeciej kolejce nie dała szans Orłom Północy Drużnie Antosia, wygrywając ten pojedynek pięcioma bramkami. Poniedziałkowego wieczoru gracze Dawida Łastówki pojawią się na Gedanii Gdańsk, by tam rywalizować z aptekagemini.pl. Biali pragną tego, co ich rywale z Szopa600 w poprzedniej kolejce, czyli podnieść się po nieudanym starcie. Aptekarze w poprzedniej kolejce wysoko ulegli Prestige-kompleksowym wykończeniom wnętrz, ale wierzą, że trzecia runda rozgrywek będzie już tą szczęśliwą.

 Ciekawostki:

 


Szopa600 wygrała jedyny pojedynek tych ekip 12:6

 

Jedynego gola w ostatnim meczu dla Aptekarzy zdobył Adam Ryba


Czarni tracą średnio osiem bramek na mecz


Paweł Jeliński zdobył w jedynym meczu tych ekip aż siedem punktówNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 4

 

KLIDO – SKORMET-Działkowicze Siedlce     II LIGA GRUPA „A”, Gedania 1, godzina 21:30

 

Od serii trzech porażek sezon wiosenny rozpoczęli gracze prowadzeni przez Kamila Dębkowskiego. W przypadku tego zespołu trzeba jednak jasno powiedzieć, że brak punktów na koncie Biało-Niebieskich jest tylko chwilowym wydarzeniem, ponieważ w każdym z dotychczasowych spotkań KLIDO spisywało się naprawdę dobrze. Tym razem ta ekipa przyjedzie na Gedanię Gdańsk, gdzie znakomicie czują się reprezentanci SKORMET-Działkowiczy Siedlce. Czy na swoim ukochanym terenie pozwolą rywalom rozwinąć skrzydła, czy jednak okażą się niegościnni?

Ciekawostki:

 


Obie bramki w ostatnim  meczu Działkowiczy zdobył Radosław Bakulski

 

SKORMET Działkowicze Siedlce zdobył i stracił po pięć goli w tym sezonie


KLIDO straciło w naszych rozgrywkach dokładnie 850 bramek


W każdym z trzech spotkań KLIDO któraś z ekip zdobywała pięć bramekNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 5

 

Orły Północy Drużyna Antosia – Polaks Squad Gdańsk „PSG”      I LIGA, Gedania 2, godzina 21:30

 

Dla obu drużyn to trzeci pojedynek w tym sezonie. Jak dotąd lepszym dorobkiem może pochwalić się Polaks Squad Gdańsk „PSG”, które to zainkasowało komplet punktów. Granatowi mogą cieszyć się szczególnie, ponieważ pokonali niezwykle silny Płotex Meble oraz Victus Apartamenty Sopot. Orły Północy Drużyna Antosia posiadają z kolei na kocie połowę możliwych do uzbierania oczek. Celem Czerwonych na to starcie jest zatem zrównanie się z wieczornym konkurentem. Młody, gniewny przeciwnik jest żądny krwi i zrobi wszystko, by trzeci raz zejść z murawy jako zwycięzca.

 

 


Ciekawostki:

 


Dla obu ekip to pierwsza w tym sezonie wizyta na obiekcie Gedanii

 

W „PSG” zadebiutował właśnie Łukasz Wawrenty


Granatowi awansowali właśnie do drugiej setki Tabeli Wszech Czasów


Orły tracą średnio siedem goli na meczNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 6

 

JTI Polska Sp. z o.o. – Akademia Gepetto      I LIGA, Gedania 3, godzina 21:30

 

Meczem, który zakończy poniedziałkowe zmagania na obiekcie Gedanii Gdańsk będzie starcie w I lidze. Spotkają się w nim starzy znajomi, którzy na tym samym szczeblu rywalizowali m.in. zeszłej Jesieni. Wtedy Zieloni nie dali najmniejszych szans wieczornym konkurentom, lecz trzeba sobie też jasno powiedzieć, że dzisiejsza Akademia Gepetto jest lepszym zespołem. Niebieskim w drugiej połowie ostatniego starcia z Jihad zabrakło jednak sił, przez co musieli uznać wyższość rywali. W wieczornym pojedynku muszą zatem lepiej nimi dysponować, ponieważ takie niedociągnięcia JTI Polska Sp. z o. o. wykorzystuje bez skrupułów.

 Ciekawostki:

 


Zieloni zdobyli i stracili po siedem goli w tym sezonie

 

Akademia Gepetto w dwóch poprzednich meczach zdobywała cztery gole


Jesienią zeszłego roku JTI Sp. z o.o. wygrało 7:1


Najlepszym strzelcem podczas jedynego spotkania tych drużyn okazał się Mateusz CzerwonkaNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 7

 

Gdańskie Autobusy i Tramwaje – Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk     III LIGA GRUPA „A”, AWFiS 1, godzina 20:00

 

Rywalizację na obiekcie gdańskiej AWFiS rozpoczniemy od pojedynku w trzeciej lidze grupie „A”. Jako pierwsi gwizdek arbitra usłyszą zawodnicy Gdańskich Autobusów i Tramwajów oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych Gdańsk. Szczególnie dobrze w sezon weszli gracze pierwszej ekipy, którzy mkną przed siebie nie oglądając się na rywali i z kompletem punktów prowadzą w tabeli. Grono ekip, które pragnie znaleźć się na tronie jest jednak niezwykle szerokie, dlatego Czerwoni muszą kontynuować marsz. Ay tego dokonać trzeba jednak pokonać niewygodną OIRP Gdańsk.
Ciekawostki:

 


W spotkaniach OIRP Gdańsk w szeregach PL3 R-GOL padło dokładnie 1400 goli

 

Paweł Pianka znalazł się w najlepszej piątce poprzedniego tygodnia rozgrywek


Bilans bramkowy GAiT na naszych arenach wynosi +50


Czerwoni zdobywają średnio aż 11 goli na meczNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 8

 

Klawo Football – Animator       III LIGA GRUPA „B”, AWFiS 2, godzina 20:00

 

W swoim trzecim spotkaniu reprezentanci Klawo Football stracili pierwsze punkty w historii. Rozpędzoną maszynę zatrzymali Galacticos Gdańsk, którzy dali radę zremisować 3:3. Dziś zawodnicy Klawo Football staną w szranki z Animatorem. Szykuje się zatem dla nich kolejny ciężki bój, ponieważ gracze tej ekipy już udowodnili, że nie spotkali się z piłką po raz pierwszy w życiu i wiedzą jak się z nią obchodzić. Mecz o trzecią wygraną w sezonie zapowiada się zatem znakomicie, a my czekamy na niego z wypiekami na twarzy, które będą nam towarzyszyć pewnie i podczas samego spotkania.Ciekawostki:

 


W meczach Klawo Football pada średnio sześć goli

 

Dla Animatora to pierwsza w historii wizyta na AWFiS


Klawo Football zaprezentowało właśnie nowe stroje


Felipe Langarica zdobył pierwszą bramkę w barwach AnimatoraNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 9

 

Ego Sopot – Maj Projekt       EKSTRALIGA, AWFiS 3, godzina 20:00

 

Obie ekipy stawały już w tym sezonie ze sobą w szranki i lepiej z tej konfrontacji wyszli gracze prowadzeni przez Krzysztofa Giniewicza, którzy zwyciężyli 5:1. Wynik ten może jednak mylić, ponieważ było to naprawdę wyrównane starcie, a o wyższości Klubowiczów zdecydowała głównie wyśmienita druga część gry w ich wykonaniu. Majowie są jednak ambitną drużyną, która pragnie zrewanżować się za wszelką cenę. Ich zwycięstwo byłoby z pewnością niespodzianką, lecz Pomarańczowi już nieraz taką sprawiali. Czekamy zatem na fajerwerki z ich strony!

 Ciekawostki:

 


Jedynego gola w ostatnim meczu tych ekip dla Maj Projekt zdobył Daniel Grycel

 

Ego Sopot w poprzedniej kolejce zdobyło swój punkt numer 600 na boiskach PL3 R-GOL


Majowie rozegrali w naszych rozgrywkach dokładnie 300 spotkań


Ego Sopot wygrało dwa ostatnie mecze tych zespołówNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 10

 

Fenomen Polskiej Piłki Nożnej – EKO-PIL Reaktywacja     I LIGA, AWFiS 1, godzina 21:05

 

Drugą kolejkę zmagań na AWFiS rozpoczniemy od boju dwóch mocnych drużyn. Pierwsza z nich nie miała jednak do tej pory szczęścia i dwukrotnie schodziła z murawy pokonana. Sposób na ekipę prowadzoną przez Artura Jakubowskiego znalazły Styrta Wrzeszcz FC oraz URBAN’ER. Fenomen Polskiej Piłki Nożnej nie przyzwyczaił swoich kibiców do trzech porażek z rzędu, dlatego musi jak najszybciej odbić się od dna tabeli. Zadania tej drużynie nie ułatwi jednak EKO-PIL Reaktywacja, który zrobił zaciągi w postaci młodych graczy, którzy mają dodać finezji Biało-Niebieskim. Czy ta mieszanka wypali podczas najbliższych spotkań?

 Ciekawostki:

 


Pomarańczowi w obu meczach zdobywali cztery gole

 

Piotr Wróblewski zadebiutował właśnie w EKO-PIL Reaktywacji


Dawid Krawcewicz zdobył na naszych boiskach dokładnie 100 goli


Biało-Niebiescy zdobyli dwa razy więcej bramek niż stracili (12:6)Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 11

 

SamSon Sopot – Polpharma Biologics     IV LIGA, AWFiS 2, godzina 21:05

 

Znakomicie w sezon wiosenny weszli gracze Rafała Walczaka, którzy po dwóch kolejkach posiadają komplet punktów. Sopocianie w swojej historii bronili się już przed spadkiem do „archiwum”, lecz teraz wszystko wskazuje na to, że będą walczyć o wyższy szczebel rozgrywkowy. Kolejnym etapem na tej drodze są reprezentanci Polpharmy Biologics, dla których to drugi sezon w naszych szeregach i pod względem doświadczenia znacznie ustępują konkurentom. Farmaceuci w przypadku wygranej przeskoczą jednak w tabeli dzisiejszego konkurenta, dlatego nie trzeba ich mobilizować.

 

 

Ciekawostki:

 


Farmaceuci mogą wygrać dziś 10. mecz w historii

 

Obie ekipy zdobyły jak dotąd dziewięć bramek


Obie drużyny wygrały ostatnie pojedynki jednym golem


Polpharma Biologics dwa poprzednie pojedynki zakończyła rezultatem 3:2Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 12

 

Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz – Elektrycy Zeus     II LIGA GRUPA „B”, AWFiS 3, godzina 21:05

 

Po raz pierwszy w tej edycji reprezentanci Prestige-kompleksowych wykończeń wnętrz oraz Elektryków Zeus udadzą się na obiekt gdańskiej AWFiS. Biali jak dotąd brylują szczególnie w ofensywie i w dwóch poprzednich spotkaniach zdobyli aż 21 goli. Taka statystyka musi budzić podziw wśród rywali, lecz Niebiescy spisują się za to znakomicie w obronie. Fani tej ekipy stracili w poprzednich tygodniach sporo nerwów, ponieważ oba spotkania ich ulubieńców kończyły się jednobramkowymi wynikami, raz korzyść Elektryków, raz rywali. Czy trzeci bój tej ekipy ponownie będzie tak zacięty?

 


Ciekawostki:

 


Obie ekipy w ostatnim czasie zaprezentowały nowe stroje

 

Prestige zdobywa średnio aż osiem goli na mecz


Elektrycy Zeus wygrali dwa z trzech starć tych drużyn


Niebiescy w ostatnim boju pokonali dzisiejszych konkurentów 6:3Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 13

 

DNV GL – Młodzi Bajeczni Techniczni       IV LIGA, Ogniwo 1, godzina 20:10

 

Pierwszym bojem, które odbędzie się na obiekcie Ogniwa Sopot jest rywalizacja pomiędzy DNV GL i Młodymi Bajecznymi Technicznymi. Dużo pociechy w ostatnim czasie ma ze swoich podopiecznych Szymon Szuksztul, który może być szczególnie dumny z defensywy kierowanego przez siebie zespołu. Dziś Zieloni postarają się utrzymać mur przed bramką, aby nie dopuścić do niej graczy w niebieskich strojach, którzy posiadają w swoim składzie takich snajperów jak m.in. Grzegorz Zabieglik, którzy niewątpliwie wiedzą jak zdobywa się gole i spróbują to po raz kolejny udowodnić.

 Ciekawostki:W ostatnim meczu MBT nie padła żadna bramka

 

Zieloni zdobyli i stracili po osiem goli w tym sezonie

 

DNV GL wygrało i przegrało w naszej lidze po siedem spotkań

 

Niebiescy gdy w tym sezonie przegrywają, to zdobywają dwa gole


Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Mecz numer 14

 

Skills – CCIG Group     III LIGA Grupa „B”, Ogniwo 2, godzina 20:10

 

Z każdym kolejnym spotkaniem coraz lepiej radzą sobie reprezentanci Skills. Ekipa ta swój premierowy sezon w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL rozpoczęła od porażki, lecz następnie przyszły dwie wygrane. Poniedziałkowego wieczoru po drugiej stronie barykady stanie CCIG Group, która dotychczas zainkasowało trzy punkty pokonując Logflex Cargo Team. Obie drużyny już w pierwszym sezonie podkreślają swoje ambicje, co też przedkłada się na wolę zwycięstwa w każdym meczu. Spodziewamy się zatem, że i dziś nikt nie będzie odpuszczał i będzie to znakomite widowisko.
Ciekawostki:

 


Gdy CCIG Group przegrywa spotkanie, to zawsze traci pięć goli

 

Marcin Miotk zdobył właśnie pierwszą bramkę na arenach PL3 R-GOL

 

Dla obu drużyn to już czwarta z rzędu wizyta na obiekcie Ogniwa Sopot

 

Skills tracą średnio cztery gole na spotkanieNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 15

 

Renocar Paladyni Prawilności – Simpro     III LIGA GRUPA „A”, Ogniwo 3, godzina 20:10

 

Dzisiejszy dzień przejdzie do historii Renocar Paladynów Prawilności, którzy już poniedziałkowego wieczoru zadebiutują w szeregach Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Wiąże się to z niewątpliwą tremą, lecz gracze tego zespołu podkreślają, że nie boją się pierwszych kroków na naszych arenach. Na inaugurację zawitają na obiekcie Ogniwa Sopot, gdzie przyjdzie im rywalizować z doświadczonym Simpro, które wiosenną kampanię rozpoczęło od wygranej, lecz od tego czasu były już tylko porażki. Czy zatem Piotr Czapran wraz z kolegami wykorzysta szansę i ogra zespół, który dopiero zacznie uczyć się naszych rozgrywek?

 Ciekawostki:Krzysztof Horobiński zaliczył na naszych boiskach dokładnie 50 asyst

 

W spotkaniach Simpro pada średnio 10 goli

 

Dominik Marek wczoraj obchodził urodziny

 

Część graczy Renocar występowało niegdyś w GDfootball-Portservice


Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Mecz numer 16

 

Kac Siedlce – Galacticos Gdańsk     III LIGA GRUPA „B”, Ogniwo 4, godzina 20:10

 

10 minut po godzinie 20-tej na murawę Ogniwa Sopot wybiegnie duet debiutantów rozgrywek Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Mowa tu o Kac Siedlce oraz Galacticos Gdańsk. Obie drużyny szturmem wdarły się na nasze areny, więc i dziś spodziewamy się pasjonującego spektaklu, pełnego pięknych goli i interesujących zagrań. Póki co nieskazitelnym bilansem punktowym może pochwalić się ekipa w żółtych koszulkach, lecz przeciwnicy bardzo chcą go popsuć. Już dziś może dojść do zmiany w fotelu lidera, lecz na wyżyny muszą wspiąć się Galaktyczni.

 Ciekawostki:

 


Galacticos Gdańsk w dwóch poprzednich kolejkach zdobywali trzy gole

 

Żółci zdobywają średnio cztery gole na spotkanie

 

Aż 11. graczy Galacticos wystąpiło we wszystkich spotkaniach

 

Zespół Galaktycznych jako pierwszy w historii zabrał punkty Klawo FootballNasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Mecz numer 17

 

Skład Węgla i Papy – Wyspani     IV LIGA, Ogniwo 1, godzina 21:15

 

Skład Węgla i Papy oraz Wyspani stawali naprzeciwko siebie już wielokrotnie, dzięki czemu z meczu na mecz uczą się jak rozgryźć rywala. W ostatnim czasie lepiej wychodziło to graczom w czerwonych strojach, którzy wysoko ograli rywali. Obecna edycja nie jest jednak szczęśliwa zarówno dla jednych jak i drugich, a ich konto nie zasilają żadne punkty. Poniedziałkowego wieczoru się zatem to zmieni. Wyspani wygrali tylko jedno z czterech pojedynków tych ekip, dlatego Karol Dąbrowski zrobi wszystko, aby sprawić, by te statystyki wyglądały lepiej dla jego zespołu.

 Ciekawostki:

 


Ostatni mecz tych ekip zakończył się wygraną SWiP 8:1

 

Tomasz Moszczyński właśnie zdobył 50. punkt w karierze

 

Karol Dąbrowski zdobył jedynego gola dla Wyspanych podczas ostatniego boju tych zespołów

 

Trzy ostatnie pojedynki tych drużyn wygrali Czerwoni


Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 18

 

Content marketing TXT4SEO – Rover Grupo     III LIGA GRUPA „A”, Ogniwo 2, godzina 21:15

 

Podczas pierwszych pojedynków tego sezonu spora rzesza kibiców zwróciła oczy na Content marketing TXT4SEO, który toczy niezwykle wyrównane boje z ekipami trzeciej ligi grupy „A”. Tylko jeden Żółci zakończyli zwycięstwem, lecz tak naprawdę w każdym byli równorzędnym konkurentem dla rywali. Dziś będzie nim Rover Grupo, które dopiero w środę zainaugurowało rozgrywki. Łukasz Walczuk wraz z kolegami przywitali się z trzecim poziomem zmagań przegraną, kiedy to ulegli Okręgowej Izbie Radców Prawnych Gdańsk. Ta międzynarodowa ekipa wierzy jednak, że po premii na wyższy szczebel zdoła namieszać w tabeli.

 Ciekawostki:

 


Żółci pierwszy mecz tego sezonu wygrali 2:1, ostatni i przegrali z kolei takim samym rezultatem

 

Obie ekipy straciły jak dotąd osiem goli

 

Jedynego gola w ostatnim meczu Content marketing TXT4SEO zdobył Ahmet Koc

 

Wszystkie mecze podopiecznych Jakuba Karamary kończyły się jednobramkową różnicą goli


Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 19

 

Filtry Mannol  Gdańsk – AST Wolkus Wrzeszcz     EKSTRALIGA, Ogniwo 3, godzina 21:15

 

Pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie przyniósł niebywałe emocje. Oglądaliśmy piękne gole, w tym kilka po strzałach z dalszej odległości, ciekawe akcje i nietuzinkowe rozwiązania taktyczne, a bohaterem okazał się Patryk Kamola, bramkarz Filtrów, zdobywca aż czterech bramek! Filtry są jednak na siebie złe za tamtą stratę punktów, dlatego spodziewamy się, że dziś wyjdą podrażnieni i od razu ruszą na przeciwnika, który jest świadomy siły konkurenta, lecz w żaden sposób nie ma zamiaru mu ustępować. Pierwszy bój zakończył się remisem. Czy tym razem któraś ekipa zgarnie pełną pulę?

 Ciekawostki:

 


W poprzednim meczu tych ekip Patryk Kamola zdobył cztery gole

 

Filtry nie przegrały żadnego z pięciu spotkań przeciwko dzisiejszym rywalom

 

Damian Podkański w ostatnim meczu tych zespołów ujrzał czerwoną kartkę

 

Rafał Bujnowski w poprzedniej kolejce zdobył aż pięć punktówNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mecz numer 20

 

INTUUM – Leśniewski     EKSTRALIGA, Ogniwo 4, godzina 21:15

 

Na finiszu poniedziałkowego wieczoru z Piłkarską Ligą Trójmiasta R-GOL zobaczymy bój w najwyższej klasie rozgrywkowej. INTUUM i Leśniewski mieli już okazję w tej edycji stanąć naprzeciw siebie i sprawdzić swoje umiejętności. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli gracze w pomarańczowych strojach, a MVP spotkania został uznany Paweł Deja, dla którego był to pierwszy mecz w nowych barwach. INTUUM nadal czeka na premierowe punkty i wierzy, że czym prędzej one nadejdą, ponieważ sytuacja tego zespołu robi się z dnia na dzień coraz gorsza i wymaga natychmiastowej poprawy w kontekście utrzymania się w elicie.

 Ciekawostki:

 


Dwa ostatnie mecze tych ekip zakończyły się wygraną Leśniewskiego 5:3

 

Pomarańczowi stracili w swojej historii o 10 bramek więcej (601:591)

 

Obaj rywale stawali naprzeciw siebie cztery razy, lecz INTUUM nie wygrał żadnego starcia

 

Leśniewski zdobył i stracił po siedem goli w tym sezonie

 


Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)
pozdrawiamy
zespół PL3 R-GOL

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies