Zaczynamy!

Czekaliśmy, czekaliśmy, aż się doczekaliśmy! Już poniedziałkowego wieczoru rozpoczniemy rozgrywki sezonu Wiosna 2020. Na samym starcie zmagań zobaczmy najlepszą drużynę edycji Jesień 2019 – Ego Sopot. Do akcji ruszy również beniaminek Ekstraligi – AST Wolkus Wrzeszcz. Swoje umiejętności zaprezentuje również spore grono debiutantów, a wśród nich min. Baccate, Animator czy Wirtualna Polska Media. Z tego miejsca pragniemy zwrócić uwagę na godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań, które różnią się od tych z poprzednich edycji. Powodzenia!

 

 


Mecz numer 1

 

Ambit Pokrycia Dachowe – Korporats     II LIGA GRUPA „A”, Gedania 1, godzina 20:25

 

Rozgrywki Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL na obiekcie Gedanii Gdańsk w sezonie Wiosna 2020 otworzą zespoły z II ligi grupy „A”. Dużo bardziej znaną ekipą jest ta grająca w czerwonych trykotach, która sezon w sezon raczy nas swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. Mniej osób kojarzy póki co zespół Ambit Pokrycia Dachowe, który pod tym szyldem występuje stosunkowo od niedawna. Pomimo krótkiego stażu pod egidą nowego sponsora w PL3 R-GOL ekipa Artura Pawłowskiego pokazała już swoją wartość. Czy w drugiej kampanii jako Ambit radzić będzie sobie równie dobrze?Ciekawostki:


Ambit Pokrycia Dachowe zdobyły i straciły w swojej historii taką samą liczbę goli (po 57)

Czerwoni wygrali Jesienią aż dziewięć pojedynków


Jedyny mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 4:4


Krystian Stęplewski zdobył najwięcej punktów w jedynym boju tych zespołówNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 2

 

Legendarni.com – Hotel Orle     IV LIGA GRUPA „A”, Gedania 2, godzina 20:25

 

Na środkowym boisku podczas pierwszej kolejki zmagań na obiekcie Gedanii Gdańsk zmierzą się ekipy z czwartej ligi. Drużyny te są stałymi bywalcami naszych rozgrywek. Hotel Orle Zimą 2019/2020 spróbował swoich sił w hali Ergo Areny. Podopieczni Maciej Zdanowskiego wzmocnieni m.in. o Daniela Sobisza oraz Bartosza Kubinowskiego potrafili napsuć sporo krwi wyżej notowanym rywalom. Po udanej edycji pod dachem, teraz Niebiescy chcą pójść za ciosem i postraszyć kolejnych przeciwników. Pierwszym z nich będzie team Daniela Marcińskiego. Ten Jesienią prezentował naprawdę ciekawy futbol, który pozwolił na zdobycie wielu punktów, ale Legandarni.com chcą nadal się rozwijać.Ciekawostki:


Legendarni.com wygrali jedyne starcie tych zespołów 10:3

Hotel Orle zakończył edycję jesienną z sześcioma punktami


Sezon Jesień 2019 był dla Czarnych najlepszym w historii


Legendarni.com zdobyli i stracili Jesienią po 55 goliNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 3

 

Płotex Meble – Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz     II LIGA GRUPA „B”, Gedania 3, godzina 20:25

 

Płotex Meble był jedną z pierwszych ekip, która Jesienią dobrnęła do mety Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Podopieczni Krystiana Płotkowskiego czują zatem wielki głód gry i pierwszego dnia pojawią się na starcie zmagań. Na inaugurację czekają na nich Prestige-kompleksowe wykończenia wnętrz. Zespół ten może wydawać się kibicom PL3 R-GOL obcy, jednak nic bardziej mylnego! Ekipa ta wcześniej znana była jako Avers i zdążyła ugruntować swoją pozycję na mapie trójmiejskich zespołów. Czerwoni po raz pierwszy w historii zmienili nazwę i teraz pragną dążyć do zwycięstw, lecz pod innym już szyldem.Ciekawostki:

 

Krystian Płotkowski zdobył w swojej karierze dokładnie 100 punktów

Łukasz Grabarek zdobył wszystkie gole w jedynym boju tych ekip


Szymon Kamiński strzelił Jesienią aż 34 gole


Jedyny mecz tych ekip zakończył się wynikiem 2:0 dla CzerwonychNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 4

 

Interki – Coincasso.com Team     III LIGA GRUPA „A”, Gedania 1, godzina 21:30

 

Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Interki awansowały do trzeciej ligi po niezwykle udanej Jesieni, kiedy to Czarni okazali się gorsi tylko od Wartsili Polska. Sylwester Romanowski wraz z kolegami prezentował ciekawą, ofensywną piłkę, co przełożyło się na awans. Teraz na starcie czeka Coincasso.com Team. Ekipa pod tym szyldem będzie występowała po raz pierwszy, gdyż wcześniej znaliśmy ją jako Dwór Oliwski oraz ProStore Team, a w jej składzie znajdziemy prawdziwe gwiazdy! Karol Rybiałek, Marek Luba czy też Mateusz Sulik to klasa sama w sobie. Takie połączenia zawodników ma dać medal! Dzisiejszy bój może okazać się zatem znakomitą weryfikacją, wiec już teraz czekamy niecierpliwie na pierwszy gwizdek sędziego.Ciekawostki:


Piot Bułhak występował wcześniej w KLIDO

Interki zdobyły Jesienią aż 30 punktów


Karol Rybiałek ma za sobą przeszłość nawet w Ego Sopot


Robert Hajdukowicz został Jesienią najlepszym bramkarzem swojej ligiNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 5

 

Jihad – FSL Projekty UE     I LIGA, Gedania 2, godzina 21:30

 

Poniedziałkowi konkurenci zakończyli zmagania I ligi w poprzedniej kampanii w zupełnie innych nastrojach. Jihad po znakomitej rundzie, w której mógł pochwalić się wyjątkowo wysoką frekwencją na swoich meczach, sięgnął po brązowy medal, ulegając tylko NRF oraz AST Wolkus Wrzeszcz. Z drugiej strony tabeli ujrzeliśmy Granatowych, którzy znaleźli się w strefie spadkowej. Po wycofaniu się min. Visline, FSL Projekty UE utrzymały jednak miejsce na zapleczu elity, na którym bardzo im zależało. Wiosną Amadeusz Szewczyk i spółka celują już w większą liczbę punktów. Dziś pierwszy test!Ciekawostki:


FSL Projekty UE wygrały w swojej historii dokładnie 60 spotkań

Jihad wygrał poprzedni bój tych zespołów 6:1


Pomarańczowi znacznie uszczuplili kadrę w porównaniu z zeszłym sezonem


Paweł Chylak nie będzie już występował w JihadNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 6

 

DCT Gdańsk – Decathlon Kartuska     I LIGA, Gedania 3, godzina 21:30

 

Pojedynek w I lidze zakończy poniedziałkowe zmagania na Gedanii Gdańsk. Mateusz Lesiński wraz ze swoimi kompanami jak zawsze zapowiadają walkę o najwyższe cele. Czarni mają już za sobą udział w najwyższej klasie rozgrywkowej, dlatego ich umiejętności piłkarskie są niepodważalne. Z drugiej strony zobaczymy graczy Łukasza Połczyńskiego. Biali jak zwykle mają za sobą przedsezonowe sparingi, które pozwoliły im wrócić do formy. Czy towarzyskie mecze wpłyną pozytywnie na wyniki DCT Gdańsk, który już dziś powalczy o ligowe punkty?Ciekawostki:

 

DCT Gdańsk rozegrał w PL3 dokładnie 100 spotkań

Mateusz Bujak został Zimą 2019/2020 najlepszym asystentem I ligi


Decathlon Kartuska wygrał ostatni bój tych zespołów 11:5


Bartosz Stanek Zimą 2019/2020 występował w Hanzie Lider GdańskNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 7

 

Freestyle Team – Młodzi Bajeczni Techniczni      IV LIGA, AWFiS 1, godzina 20:00


Zmagania edycji wiosennej na obiekcie AWFiS rozpoczną zespoły z IV ligi. Ekipy te znają się dobrze, a poszczególni gracze mieli nawet okazję grać ze sobą w jednej drużynie. Wieczorni konkurenci stanęli naprzeciw siebie także Zimą 2019/2020. Wtedy Niebiescy nie dali szans rywalom wygrywając 5:0. Freestyle Team musiał jednak teraz pożegnać się z kilkoma graczami jak min. Marek Luba czy Mateusz Rubacha, więc szanse w dzisiejszej potyczce powinny się wyrównać. Obie ekipy powracają do gry już pierwszego dnia po rozpoczęciu rozgrywek, liczymy zatem na niekonwencjonalne zagrania i finezje w grze, gdyż tej po takiej przerwie nie powinno ich zabraknąć. Trzeba dodać, że graczem obu ekip był Rafał Hoppe, który tym razem nie znalazł angażu w żadnej z nich.Ciekawostki:

 

Daniel Kisielewski nie będzie już występował w MBT

Paweł Koń okazał się najlepszym graczem podczas jedynego spotkania tych drużyn


Dla Zielonych to 80. mecz w PL3 R-GOL


Freestyle Team zakończył Jesień 2019 tuż za podiumNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 8

 

Gdańskie Autobusy i Tramwaje – Seaonics       III LIGA GRUPA „A”, AWFiS 2, godzina 20:00

 

Świetnie zapowiada się starcie pomiędzy Gdańskimi Autobusami i Tramwajami oraz Seaonics. Obie ekipy stawały naprzeciw siebie Jesienią 2019 i do tego czyniły to aż dwukrotnie. Jedni jak i drudzy wygrali po jednym spotkaniu, lecz na koniec sezonu wyżej uplasowała się drużyna w białych strojach, które stanęła na drugim stopniu podium, przy trzecim miejscu swoich rywali. Jacek Fularczyk i koledzy otwarcie mówili, że ich jesiennym celem jest awans na trzeci poziom. Teraz GAiT znajdują się w miejscu, w którym chciały! Jak sobie tu poradzą i czy dadzą swoim kibicom tyle powodów do radości, co w poprzedniej kampanii?Ciekawostki:


Seaonics zremisowali w swojej historii tylko jedno spotkanie

Karol Pławiński zdobył honorowego gola dla Białych podczas ostatniego boju tych drużyn


Wygrany w pojedynkach tych ekip zdobywa zawsze pięć goli


Rajmund Teca to najbardziej doświadczony zawodnik GAiTNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 9

 

Kwestia Iloma – Simpro       III LIGA GRUPA „A”, AWFiS 3, godzina 20:00

 

Pierwszą kolejkę zmagań na obiekcie AWFiS zakończy pojedynek w trzeciej lidze. Dla jednych i drugich będzie to wyjątkowe starcie. Kwestia Iloma to debiutant zmagań w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL, który musi liczyć się z tremą pierwszych występów. Simpro z kolei powraca do naszych rozgrywek. Piotr i Maciej Czapran ponownie pojawią się na murawie. Za nimi podążają Wojciech Wach, czy Piotr Jasiński. Nazwiska te zdążyły już wprowadzić niejednego bramkarza w osłupienie. Czy jednak dłuższy rozbrat z futbolem sprawi, że Zieloni będą dalej potrafili zaskakiwać swoich konkurentów?Ciekawostki:


Simpro rozegrało w naszej lidze już 185 spotkań

Tomasz Szulc rozegrał w PL3 R-GOL dokładnie 150 spotkań


Kwestia Iloma składa się w dużej mierze z byłych graczy SamSon Sopot


Arkadiusz Tryba w poprzednim sezonie występował w MountainDew 2.0.Nasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 10

 

Content marketing TXT4SEO – Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk     III LIGA GRUPA „A”, AWFiS 1, godzina 21:05

 

Zespół prowadzony przez Jakuba Karamarę Jesienią 2019 sprawił wiele niespodzianek i pokonał niejednego faworyzowanego rywala. Content marketing TXT4SEO udowodnił, że potrafi grać w piłkę, czym tylko nastawił swoich kibiców do niecierpliwego wyczekiwania na kolejną edycję. Ta startuje już dziś, a w pierwszym boju na Żółtych trafili gracze Marcina Czugana. Okręgowa Izba Radców Prawnych Gdańsk po niezwykle udanej dla siebie kampanii zimowej wychodzi na murawę AWFiS. Biali pod dachem zdobyli swój pierwszy w historii medal, który to sukces będą chcieli powtórzyć i teraz.Ciekawostki:

 

Biali zdobyli Zimą 2019/2020 swój pierwszy medal w historii

Obie drużyny wygrały Jesienią 2019 sześć spotkań


Kornel Głuchowski powraca do składu OIRP Gdańsk


Filip Sarnecki może dziś wybiec 150. raz na murawę PL3 R-GOLNasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 11

 

Port Lotniczy – DNV GL     IV LIGA GRUPA „A”, AWFiS 2, godzina 21:05

 

Wieczorni rywale mieli okazję stanąć w szranki podczas poprzedniej kampanii. Wtedy górą okazali się gracze Portu Lotniczego, którzy nie pozwolili rywalom rozwinąć skrzydeł. DNV GL jednak w swoim pierwszym sezonie na boiskach największej ligi piłkarskiej na Pomorzu zaprezentował się z dobrej strony i sięgnął po kilka cennych zwycięstw. Niebiescy wiedzą już jakie są ich silne strony, które będą chcieli wykorzystać w drugim sezonie. Możemy się spodziewać zatem, że dziś ta ekipa zrobi wszytko, by zrewanżować się za jesienną porażkę i wyrównać rachunki z wieczornym przeciwnikiem.Ciekawostki:


Obie ekipy zdobyły łącznie w PL3 R-GOL 100 punktów

Najlepszym graczem jedynego meczu tych drużyn został Michał Malinowski


Port Lotniczy pokonał Jesienią dzisiejszego rywala 6:2


Niebiescy zakończyli debiutancki sezon z sześcioma zwycięstwami na koncieNasz typ: X (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 12

 

Team Currenda – AST Wolkus Wrzeszcz     EKSTRALIGA, AWFiS 3, godzina 21:05

 

Drugą kolejkę zmagań na obiekcie AWFiS zakończy niezwykle ciekawie zapowiadająca się rywalizacja w najwyższej klasie rozgrywkowej. AST Wolkus Wrzeszcz Jesienią 2019 wygrał walkę na zapleczu elity i pewnie awansował do Ekstraligi. Tu zamierza napsuć sporo krwi największym markom naszej ligi, w tym dzisiejszemu przeciwnikowi. Team Currenda podczas poprzedniej trawiastej kampanii sięgnął po srebro, lecz Zimą 2019/2020 nie było już tak dobrze i podopieczni Marcina Pazdrąga uplasowali się w drugiej połowie tabeli I ligi. Dla Białych było to spore niepowodzenie. Czy w nadchodzącym sezonie uda im się je powetować?Ciekawostki:


Niebiescy nadal nie mogą liczyć na Aleksandra Litwina, który leczy kontuzję

 

Robert Kohnke został MVP poprzedniego sezonu


Adam Lamczyk (poprzednio Hanza Lider Gdańsk) będzie występował w Team Currenda


Oba zespoły wygrały po dwa bezpośrednie starciaNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 13

 

Animator – Wirtualna Polska Media       III LIGA GRUPA „B”, Ogniwo 1, godzina 20:05

 

Inauguracyjna kolejka wiosennych zmagań na obiekcie Ogniwa Sopot przyniesie ze sobą niecodzienną sytuację. W akcji kilka minut po godzinie 20 zobaczymy bowiem tylko drużyny III ligi grupy „B’. Zajmą one wszystkie cztery wyznaczone place gry, przez co będą toczyły ze sobą sąsiedzką walkę o najwyższe miejsca w tabeli na samym starcie sezonu. Na boisku numer 1 kibicom zaprezentują się dwie debiutanckie ekipy. Trudno zatem oceniać szanse na zwycięstwo, lecz wierzymy, że już w inauguracyjnym starciu zawodnicy zapewnią nam wiele emocji, co będzie znakomitym przedsmakiem na resztę sezonu.

 


Ciekawostki:


W szeregach Animatora znajdziemy wielu zagranicznych graczy


Roman Peleński reprezentował niegdyś FC Nankatsu

 

dla obu ekip będzie to debiut w PL3 R-GOL

 

Pochodzący z Meksyku Felipe Langarica oraz Espitia Orlando występowali wcześniej w MacGregorze

 

 

Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Mecz numer 14

 

Klawo Football – Logflex Cargo Team     III LIGA GRUPA „B”, Ogniwo 2, godzina 20:05

 

Wieczorni rywale to absolutni debiutanci naszych zmagań, dlatego już teraz nie możemy doczekać się tego, co te ekipy zaprezentują w swoim premierowym boju. III liga grupa „B” skumulowała w sobie obfite grono drużyn, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL. Na te czekają również reprezentanci Klawo Football oraz Logflex Cargo Team. Oba zespoły są dla wszystkich kibiców naszej ligi wielką zagadką, dlatego emocje przed tym starciem rosną z każdą minutą, a my już czekamy na pierwszy gwizdek arbitra tego spotkania. Trzeba jednak oddać, że w szeregach Klawo Football znajduje się kilku graczy, którzy są nam dobrze znani.
Ciekawostki:

 

Logflex Cargo Logistics jest prężnie rozwijającą się firmą logistyczną, zapewniającą najwyższą jakość usług transportowych na terenie całej Europy

 

Radosław Smentoch wcześniej bronił barw Młodych Wilków

 

Mateusz Kamiński ma za sobą przeszłość w MN Przymorze

 

Adam Kruszyński oraz Tomasz Sroka wspólnie występowali wcześniej w Los Blantos oraz Debiutancie Gdańsk

 


Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 15

 

CCiG Group – Optima Gdańsk     III LIGA GRUPA „B”, Ogniwo 3, godzina 20:05

 

Na trzecim boisku - tak jak na każdym sąsiednim - tuż po godzinie 20 rozpocznie się kolejny bój trzeciej ligi grupy „B”, którą poniedziałkowego wieczoru będzie reprezentowała najliczniejsza grupa zespołów. Kibicom pokaże się aż dziesięć ekip w niej przyporządkowanych, a w tym gronie znalazły się również CCiG Group oraz Optima Gdańsk. Jedni jak i drudzy dziś po raz pierwszy w historii wybiegną na murawę PL3 R-GOL, więc emocje przed tym starciem są naprawdę wielkie. Mimo debiutanckiego sezonu w barwach Optimy Gdańsk zobaczymy kilku graczy z przeszłością w naszej lidze. Czy to doświadczenie przełoży się na wynik wieczornego boju?

 Ciekawostki:


Jarosław Mazur to najbardziej doświadczony zawodnik Optimy Gdańsk

 

Marka CCiG powstała w 2002 roku

 

Daniel Kisielewski ostatnie sezony spędził w Młodych bajecznych Technicznych

 

Artur Kowiel wcześniej występował w WUŻ Gdańsk

 


Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Mecz numer 16

 

Galacticos Gdańsk – Baccate      III LIGA GRUPA „B”, Ogniwo 4, godzina 20:05

 

Baccate to prawdziwy mistrz w swoim fachu, który wypiekami czaruje podniebienia największych koneserów słodkości. Teraz ekipa pod przywództwem Roberta Antonowicza ma zamiar podbić kolejne gusta, lecz już tylko i wyłącznie dzięki swoim umiejętnościom piłkarskim. W pierwszym, historycznym boju na Cukierników czeka inny z debiutantów czyli Galacticos Gdańsk. Wnioskując po nazwie zespołu będziemy mieli do czynienia z fanami Realu Madryt. Czy wśród nich znajdzie się kolejny Raul, Ronaldo, czy Luis Figo Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL?

 

 


Ciekawostki:

 

Dla obu ekip to pierwszy mecz w historii PL3 R-GOL

 

W składzie Galacticos Gdańsk nie ma żadnego zawodnika z przeszłością w PL3 R-GOL

 

W Baccate będzie występowało trzech przedstawicieli rodu Króli oraz Antonowiczów

 

Cukiernia Baccate znajduje się pod adresem: Wilków Morskich 12, 80-541 GdańskNasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mecz numer 17

 

Kac Siedlce – Skills     III LIGA GRUPA „B”, Ogniwo 1, godzina 21:15

 

Bardzo wąskie grono zawodników posiada w swoim składzie Kac Siedlce, lecz niezbyt duża liczba graczy ma przełożyć się na ambicje tych znajdujących się w składzie, którzy zapowiadają walkę za dwóch. W premierowym boju na ten zespół czekają zawodnicy Skills. Ekipa ta jest kolejnym debiutantem rozgrywek Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Nie oznacza to jednak, że reprezentanci tego zespołu nie mieli styczności ze zmaganiami w naszej lidze. Bartosza Bzowego nie trzeba przedstawiać kibicom PL3 R-GOL, a jego piłkarskie CV pozwala myśleć fanom Skills o walce o najwyższe laury trzeciej ligi.

 Ciekawostki:

 

Dla obu ekip to pierwszy mecz w PL3 R-GOL

 

Merkus Sklepy Spożywcze, Defensorzy oraz Content marketing TXT4SEO to drużyny w których występował Tomasz Sucherski

 

W Kac Siedlce ma występować Stefan Mavrodow. Bułgar rozegrał jak dotąd 14 spotkań  PL3 R-GOL i zdobył w nich 19 goli

 

Łukasz Cichoń bronił barw CF 2001, lecz ostatni występ zaliczył ponad pięć lat temu


Nasz typ: x (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 18

 

KLIDO – Aplitt     II LIGA GRUPA „A”, Ogniwo 2, godzina 21:15

 

Podczas edycji Jesień 2019 Aplitt długo walczył, by podczas dopiero co rozpoczynającej się kampanii występować na zapleczu elity. Ta sztuka nie udała się jednak Zielonym, którzy po znakomitym początku zmagań w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta R-GOL, w drugiej fazie sezonu spuścili nieco z tonu. Zdążyli jednak pokonać dzisiejszego konkurenta aż ośmioma bramkami, czym udowodnili wielką wartość. KLIDO w odróżnieniu od przeciwnika kolejny raz spróbował swoich sił w hali Ergo Areny, gdzie znalazło się w połowie stawki drugiej ligi. Czy krótszy rozbrat z futbolem pozwoli podopiecznym Kamila Dębkowskiego wziąć rewanż za ostatnią porażkę? Warto dodać, że Aplitt będzie w tym sezonie kierowany przez nowego kapitana.

 Ciekawostki:

 

Zieloni wygrali jedyne starcie tych zespołów 12:4

 

Łukasz Madej został nowym graczem Aplitt

 

Piotr Bułhak opuścił na Wiosnę szeregi KLIDO

 

Aplitt jeszcze Jesienią reprezentowały dwie ekipy

 


Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 19

 

JTI Polska Sp. z o.o. – Admetal     I LIGA, Ogniwo 3, godzina 21:15

 

Pojedynek pomiędzy JTI Polska Sp. z o.o. oraz Admetal będzie jedynym starciem na zapleczu elity, który zostanie rozegrany poniedziałkowego wieczoru na obiekcie Ogniwa Sopot. Zieloni to już stali bywalcy najwyższych szczebli Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL. Dużo mniejszym doświadczeniem mogą pochwalić się z kolei podopieczni Tomasza Pietrowicza, którzy zadebiutowali podczas poprzedniej edycji i okazali się bezkonkurencyjni w swojej grupie II ligi. Kapitan Białych zapowiada, że już niedługo jego ekipa zagra w elicie. Czy dziś zacznie ku temu drogę?

 

 


Ciekawostki:

 

Konrad Wilczyński został uznany najlepszym bramkarzem I ligi podczas edycji jesiennej

 

Admetal ustrzelił Jesienią 2019 aż 119 bramek

 

Oliwier Bławat w kampanii jesiennej został królem strzelców drugiej ligi

 

JTI Polska sp. z o.o. zdobył w swojej historii dokładnie 500 bramek

 

 

Nasz typ: 2 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mecz numer 20

 

Ego Sopot – INTUUM     EKSTRALIGA, Ogniwo 4, godzina 21:15

 

Na koniec poniedziałkowego wieczoru przyjdzie nam oglądać najlepszą ekipę Jesieni 2019 czyli Ego Sopot. Krzysztof Giniewicz i spółka już pierwszego dnia zmagań nowego sezonu meldują się na starcie i zapowiadają walkę o kolejne złoto do niezwykle pokaźnej już gabloty. Podczas poprzedniej kampanii zawodnicy z Sopotu dwukrotnie okazali się lepsi, lecz raz o ich zwycięstwie zdecydowała tylko jedna bramka. INTUUM, którego znaczna część graczy Zimą 2019/2020 występowała w różnych ekipach, jeszcze nigdy nie znalazł sposobu na obecnego Mistrza PL3 R-GOL. Czy dziś będzie ten pierwszy raz?

 Ciekawostki:

 

Ego Sopot broni tytułu mistrzowskiego zdobytego Jesienią 2019

 

Sopocianie wygrali 7/7 bezpośrednich starć

 

Jesienny bilans bramek starć pomiędzy tymi drużynami wynosi 15:8 na korzyść Ego Sopot

 

Przemysław Ogarek Zimą 2019/2020 występował w Oliwie Do Ognia i został wybrany najlepszym bramkarzem II ligiNasz typ: 1 (w zakładce "wyniki" kliknij przed meczem na lupkę i zobacz statystyki przedmeczowe)pozdrawiamy

zespół PL3 R-GOL

Komentarze 

 
+14 #4 WiesniakEdek 2020-06-16 17:03
Madani Król Sopotu ????????????Większego wieśniaka nie widziałem a już trochę lat mam.
Cytować
 
 
-1 #3 iv liga tabelaRAFAŁ 2020-06-16 12:24
jaki sens ma tabela IV ligi na dzień dzisiejszy??
Chodzi o lidera
Cytować
 
 
+1 #2 ODP: Zaczynamy!Zespół PL3 R-GOL 2020-06-08 12:56
Tradycyjnie w drugim tygodniu sezonu jak już ruszy 99% ekip. Od środy będzie już można typować mecze przyszłego tygodnia
Cytować
 
 
0 #1 rudyrudy 2020-06-07 20:28
kiedy liga typerow startuje?
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies