Start sezonu Wiosna 2020

W odniesieniu do dużej liczby zapytań związanych ze startem rozgrywek w sezonie Wiosna 2020, pragniemy poinformować, co następuje:


W dniu dzisiejszym rząd zniósł zakazy w odniesieniu do trzeciego etapu, który wcześniej był przedstawiony. Zawarto w nim między innymi możliwość przebywania na boisku pełnowymiarowym większej ilości osób, która jednak jest nadal zbyt mała, abyśmy mogli rozpocząć ligowe zmagania. Od dnia 18.05 na pełnowymiarowym boisku będą mogły przebywać 22 osoby oraz 4 trenerów, co daje łącznie 26 osób uprawnionych do znajdowania się na płycie.

Już teraz informujemy, że najbliższy, czwarty etap znoszenia zakazów będzie jednocześnie tym, dzięki któremu rozgrywki Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL będą możliwe, gdyż na płycie boiska pełnowymiarowego będzie mogło przebywać 50 osób. Wiele wskazuje więc na to, że na początku czerwca będziemy w końcu mogli zacząć sezon Wiosna 2020.


z poważaniem
zespół PL3 R-GOL

Komentarze 

 
+1 #1 ODP: Start sezonu Wiosna 2020Zawodnik 2020-05-13 13:34
Uwaga! Wprowadzamy także możliwość dzielenia boiska piłkarskiego na dwie połowy oddzielone od siebie buforem bezpieczeństwa. Jeśli wydzielimy 5-metrową strefę buforową, wtedy na jednej połowie może przebywać równocześnie 16 osób + 3 trenerów. W sumie na pełnowymiarowym boisku piłkarskim mogą przebywać w takim wariancie 32 osoby (+ 6 trenerów).- informacja ze str GOV.PL
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies