Odbiór nagród

Wszystkie drużyny oraz zawodników Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL, którzy w dwóch ostatnich sezonach naszych rozgrywek (Jesień 2019 oraz Zima 2019/2020) zdobywali nagrody informujemy, że już od 18.05.2020 r. (poniedziałek) będzie możliwy ich odbiór.


W związku z panującymi obostrzeniami nie możemy w dalszym ciągu zorganizować oficjalnego zakończenia rozgrywek, które odbywało się w Ego Sopot w Krzywym Domku. Wobec otwarcia galerii handlowych postanowiliśmy zorganizować możliwość odbioru nagród, gdyż coraz częściej otrzymywaliśmy zapytania w związku z powyższym.


Odbiór nagród (drużynowych oraz indywidualnych) możliwy będzie w dniach 18.05 - 20.05 (poniedziałek, wtorek, środa) w sklepie sportowym R-GOL, który znajduje się w CH Manhattan (Aleja Grunwaldzka 82) w godzinach 16.00 - 20.00. Odebrać będzie można wszystkie nagrody: puchary, medale, statuetki oraz vouchery, których realizacja może nastąpić od razu na miejscu. Pamiętajcie, że termin ważności voucherów to 30.06.2020 r. - po tej dacie nie będzie już możliwości wykorzystania bonów.


Do odebrania nagród upoważnione są następujące osoby:

- nagrody drużynowe: tylko kapitan zespołu

- nagrody indywidualne: tylko zdobywca danej nagrody


Jeśli kapitan drużyny nie będzie mógł odebrać nagród, może do tego upoważnić innego członka zespołu na piśmie opatrzonym własnoręcznym podpisem (nie ma możliwości odebrania nagród przez osobę spoza drużyny). W taki sam sposób nagrody indywidualne będzie mogła odebrać inna osoba aniżeli ich zdobywca. Brak pisemnego upoważnienia będzie jednoznaczny z brakiem możliwości odbioru nagród. Zastrzegamy sobie możliwość wylegitymowania osoby odbierającej nagrody. Odmowa będzie oznaczała brak możliwości odbioru nagród. Wzór upoważnienia podajemy tutaj.


Jednocześnie podczas wizyty w sklepie sportowym R-GOL bardzo prosimy o zachowanie wszystkich środków ostrożności (dezynfekcja rąk, maseczki, odpowiedni dystans od pracowników), gdyż tylko dzięki temu będziemy mogli bez problemów zadbać o Wasze bezpieczeństwo.

W poniższym linku przypominamy zdobywców wszystkich nagród w sezonie Jesień 2019 oraz Zima 2019/2020:

http://pl3.com.pl/intro/4880.htmldo zobaczenia

zespół PL3 R-GOL
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies