Start sezonu przesunięty - aktualizacja

W odniesieniu do obecnej sytuacji w kraju pragniemy poinformować, że Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL postanowił w dniu dzisiejszym o kolejnym przesunięciu startu rozgrywek.


Na ten moment postanowiliśmy nie podawać konkretnej daty rozpoczęcia sezonu Wiosna 2020. Cały czas śledzimy sytuację w kraju i podawane przez nasze władze komunikaty. W ciągu najbliższych kilku dni mają zostać zniesione niektóre obostrzenia, więc mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli się z Wami spotkać na piłkarskiej murawie. Kiedy będzie to faktycznie możliwe, podamy Wam datę rozpoczęcia zmagań.

Jednocześnie, ponownie apelujemy do całej społeczności PL3 R-GOL o pozostanie w domach, dzięki czemu możemy przyczynić się do szybszego zwalczenia COVID-19, a co za tym idzie szybszego powrotu na boiska Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL.

#zostańwdomu


z poważaniem
zespół PL3 R-GOL


Komentarze 

 
0 #6 4ty EtapNieoficjalnie 2020-05-02 08:32
Chyba nie ma co dalej czekac. Oficjalnie dopiero w 4tym etapie pozwala na granie meczy. A to jeszcze potrwa (jestesmy w drugim etapie dopiero, ktory oficjalnie zaczyna sie w Poniedzialek 4ego Maja.

Info ponizej:

Ligi amatorskie czekają. Na razie nie ma możliwości organizowania lig szóstek czy meczów drużyn z niższych lig. To będzie umożliwione dopiero po wejściu IV etapu odmrażania, który zakłada możliwość organizacji imprez do 50 osób. Data nie jest określona, uzależnia się ją od sytuacji epidemiologiczn ej.
Cytować
 
 
0 #5 ODP: Start sezonu przesunięty - aktualizacjaKapitan 2020-04-25 13:54
Quoting
Cześć,
czy start rozgrywek na wiosnę jest jeszcze możliwy?

Kapitan


No już wiem, że wiosną można pograć sobie 3x3 - więc do jesieni raczej lipa z normalnym graniem.
Cytować
 
 
0 #4 O CO CHODZI?Karol 2020-04-25 10:29
Czytam i nie wierzę, co paczę :) czy ktoś ma pomysł o co w tym wszystkim chodzi, bo moja wyobraźnia już tego nie ogarnia :)

"II etap ma obowiązywać od 8 maja. Udostępnione zostaną wtedy boiska szkolne i wielofunkcyjne (w tym Orliki) (...)
Na obiektach będzie mogło przebywać jednocześnie do... pięciu osób (na kortach do dwóch osób). Wszyscy ćwiczący zobowiązani będą do zachowania dystansu i zasłaniania twarzy."


5 osób na otwartym obiekcie wielkości ok. 1800m^2.
W autobusach może jeździć 2 razy mnie osób niż miejsc, czyli w zamkniętej puszce, powiedzmy ok. 60m^2 może być jednocześnie 25-30 osób. W sklepach, czyli zamkniętych pomieszczeniach może być 1 osoba na 15m^2.
To czemu na otwartej przestrzeni na boisku, dozwolona może być obecność 1 osoby na 360m^2?
Co jest grane?
Dobrze, że na korcie z laski i dobroci swojej zezwolą na obecność 2 osób :D
Cytować
 
 
0 #3 InfoNieoficjalnie 2020-04-25 10:12
Quoting
Cześć,
czy start rozgrywek na wiosnę jest jeszcze możliwy?

Kapitan


Nieoficjalnie:

II etap (prawdopodobnie od 8 maja)
OBIEKTY: boiska szkolne (w tym Orliki), stadiony sportowe, korty tenisowe, stadniny koni, strzelnice, tory gokartowe, tory łucznicze, pola golfowe.

ZASADY: jednocześnie maksymalnie 5 osób (na kortach 2), zasłanianie twarzy, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk i urządzeń, zakaz korzystania z szatni.

IV etap
OBIEKTY: baseny, kluby fitness, siłownie, parki trampolin, ścianki wspinaczkowe, kręgielnie, skateparki, kluby z kortami do badmintona, squasha oraz tenisa stołowego.
ZASADY: zasłanianie twarzy, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk i urządzeń, identyfikacja osób, ograniczona liczba uczestników.
Wydaje mi sie ze jak na Jesien zagramy to bedzie dobrze
Cytować
 
 
0 #2 START WIOSNAKapitan 2020-04-24 20:00
Cześć,
czy start rozgrywek na wiosnę jest jeszcze możliwy?

Kapitan
Cytować
 
 
+1 #1 LAMBADA chce GRAĆ!NOWY 2020-04-15 10:28
Może PL3 w FIFE? :) Na pewno wiele osób byłoby zadowolonych z takiej koncepcji... ;) Nie dajmy się!

Liczę na kreatywność organizatorów, można zrobić jakieś symboliczne wpisowe w stylu 100 zł i od razu będzie ciekawiej się grało!

Wpisujcie teamy!!!1
Cytować
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies